Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrējienā "Sirdspuksti Baltijai" piedalījušās arī Nīcas novada pensionāres 1

Eiropas deju grupas – "Nīcrozes" un Otaņķu "Teiksma" – 20. augustā Jūrmalā piedalījās Latvijas senioru deju grupu festivālā Jūrmalā un skrējienā "Baltijas sirdspuksti".

Nīcas novada dejotājas senioru deju festivālā piedalās jau otro gadu. Viņas ieguvušas daudz draugu no dažādām vietām Latvijā. Visa gada garumā kolektīvu dalībnieces Kristīnes Jaunbrūnas un Alīdas Vārnas vadībā apguvušās dejas soļus, lai varētu iekļauties plašajā dejotāju pulkā.

Šajā pašā dienā notika Baltijas ceļa atceres pasākumi, tāpēc pensionāru kopas "Ziedēt arī atvasarā" dalībniece Ausma Dzintare pieteica aktīvās dalībnieces arī kopējam skrējienam. Tā, pozitīvu emociju pārņemtas, viņas no viena pasākuma devās uz nākamo.

Mūsu seniores, gaidot sava stafetes posma startu Rīgas tuvumā, apkārtējo uzmanību piesaistījušas ne vien ar vienotām formām, bet arī ar skanīgām dziesmām.

Neskatoties uz saviem gadiem, skrējējas bija varenas – izturīgākās noskrēja piecus kilometrus.
"Atmosfēra bija vienreizēja," atzīst A. Dzintare.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

pasākumos

piedalījāmies 23. augustā kopā ar visiem- gan Jūrmalā ,gan skrējienā! Bija lieliski !
Paldies biedrības "Ziedēt arī atvasarā"vadītājai Annai Mūrēnai ! Visām dāmām- izturību!

pirms 10 gadiem, 2009.08.24 16:07

Nīcas novadā