Skaistākais Latvijas daiļdārzs atrodas Nīcā 2

Jau  pirms  kāda  laika  tika  saņemta  ziņa,  ka  Skrodu  ģimenes  dārzs  ''Kristapos'' konkursā ''Par skaistāko daiļdārzu un lauku sētu Latvijā 2016. gadā'' ir saņēmis nomināciju "Skaistākais daiļdārzs" un atzīts par vienu no Latvijas skaistākajiem dārziem. Taču konkursa
noslēguma pasākums notika tikai 13. decembrī Rīgā, Latvijas Dabas muzejā, informē Nīcas novada domē.

Agrāk bija ierasts, ka katru vasaru Latvijas dārzu vērtēšanas komisija apmeklēja Nīcas novada  dārzus,  tad  vairāk nekā  piecus  gadus  bija  pārtraukums.  Tomēr  šovasar  Rīgas dārzkopības un biškopības biedrībai bija izdevies piesaistīt VAS ''Latvijas Valsts meži'' kā galvenos  sponsorus,  un  konkursu  tradīcija  tika  atsākta. Pasākums  notika  nelielā,  bet draudzīgā pulciņā, ļoti sirsnīgi. Godināti tika divu goda dārzu saimnieki un trīs godalgotās vietas ieguvušie dārzi, tostarp ''Kristapi''. Uz noslēguma pasākumu bija aicināti arī četru iepriekšējo gadu goda dārzu titula ieguvēji.

Inga Skrode, protams, ir gandarīta, ka viņu ģimenes sirdsdarbs ir pamanīts un novērtēts. Bet ne mazāks gandarījums viņai bijis, dzirdot Nīcas novadam veltītos labos vārdus – par  skaistajiem  dārziem  un  to  čaklajiem  saimniekiem,  sakoptu  vidi,  sirsnīgu uzņemšanu mūspusē, par pašvaldības atbalstu dārzu kustības veicināšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

es

kur tur pašvldībai nopelns kā viņiem nav kauna paši dzīvo kā sušķi.

pirms 4 gadiem, 2016.12.20 13:42

dārznieks - esai

kurā vietā izlasīji par pašvaldības nopelnu, bij tikai minēts, ka par šo panākumu INFORMĒ Nīcas dome. Jocīgi taču būtu, ja neinformētu.

pirms 4 gadiem, 2016.12.23 09:08

Nīcā