Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sašaurina Ječu ceļu 2

Grāvju atjaunošana un desmit centimetru bieza grants virskārta būs galvenie ieguvumi, noslēdzoties Ječu ceļa remontdarbiem.

“Esam jau saņēmuši pārmetumus par to, ka ceļš ir šaurāks un mašīnas nevarot samainīties,” pastāsta VAS “Latvijas autoceļi” Kurzemes reģiona Liepājas nodaļas vadītāja Baiba Kampmane.

Brauktuves platums pēc remonta būs astoņi metri, kas atbilst standartam, vēl atstājot 50 centimetru rezervi. Cilvēki pieraduši, ka ceļš vietām bija “izaudzis” līdz deviņiem metriem, tāpēc arī tagad pauž neapmierinātību.

“Ceļam lielāko postu nodara ūdens. Grāvji tā malās novadīs ūdeni, bet pašu ceļu nebojās,” uz ieguvumu norāda vadītāja. Būvnieki ierīkos arī caurtekas un virskārtu noblīvēs ar drupinātu granti.

“Ceļam remonts bija nepieciešams,” piekrīt Dunikas pašvaldības vadītājs Andis Rolis. Tas uz remontu gaidīja trīs gadus, norāda B. Kampmane.

Remontdarbi notiek uz valsts otrās šķiras autoceļa Nīca–Ječi–Peši un Ječi–Šuķene, kopumā aptuveni 13 kilometru garumā. Nauda remontam piešķirta no ikdienas ceļu uzturēšanas programmas, un izdevumu kopējā tāme ir 350 tūkstoši latu. Būvdarbus veic AS “Latvijas autoceļu uzturētājs” Liepājas ceļu rajons.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

arī braucējs

Ceļš labots, tas labi, bet bīstams gan. Grāvji izrakti ceļa pusē, ceļs apaļš, malas nav nostiprinātas, mīkstas un izskalotas, viegli ieslidina grāvī. Gribēja kā labāk sanāca kā vienmēr. Ječinieki, esiet prātīgi, uzvedieties godīgi uz ceļa, varbūt izdosies izvairīties no nepatikšanām!

pirms 11 gadiem, 2008.08.25 09:12

d

Pats brauccu pa salaboto ceļu uz Ječiem, cepuri nost ceļiniekiem, vismaz viena vieta atkal sakārtota. Ja jau grib braukt pa vietējās nozīmes ceļu 4 joslās tad gan ir pa šauru.

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 08:18

Nīcas novadā