Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sācies Nīcas vērienīgākais projekts 1

16. aprīlī pie Nīcas vidusskolas pulcējās visas Nīcas novada sporta halles būvniecībā ieinteresētās personas, lai dabā saskaņotu paveicamo, portālam uz vietas paskaidroja Nīcas novada domes izpilddirektors Andrejs Šakals.

Nīcas novada domē un vēlāk arī iecerētajā būvlaukumā pie Nīcas vidusskolas bija pulcējušies visi tie, kuri kaut kādā mērā ir saistīti ar Sporta halles būvniecību. "Te ir gan būvnieki, gan skolas pārstāvji, gan domes speciālisti. Uzdevums ir veikt pēdējos salāgošanas darbus pirms uzsākt celtniecību. Ir svarīgi kurā vietā tiks novadīta kanalizācija, kur pienāks elektrība un citas komunikācijas un kā tas iekļausies kopējā tīklā. Nīcas vērienīgākais šā gadsimta projekts ir sācies," sacīja A. Šakals.

Jau rakstījām, ka 7. aprīlī Nīcas novada domē SIA “Monum” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš parakstīja līgumu ar pašvaldību par sporta halles būvniecību. Būvnieki solās celtni pabeigt līdz šā gada beigām. Sporta halles būvniecība notiks projekta "Zema enerģijas patēriņa ēkas "Nīcas sporta halle" jaunbūve Nīcas novadā" laikā. Plānotās projekta izmaksas ir 2 769 895,36 eiro, ES līdzfinansējums ir 1 000 00,00 eiro. Pārējo finansē Nīcas novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

redz

Visus darbus padara AIGARS VEISS. Izpilddirektors labi iekārtojies neko nedarot un darbus uzgrūžot citiem. Šakālis var tik internetā FERMĀ spēlītes spēlēt Nīcas novada liekēdis.

pirms 4 gadiem, 2015.06.09 12:51

Nīcas novadā