Radio "Skonto" piedāvāto Hyundai i30 centīsies laimēt arī nīcenieks 3

Radio Skonto Atslēgas vārdu spēles "Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!" fināls notiks jau šo piektdien 5.oktobrī plkst.17 t/c Spice Rīgā. Finālā tiks izspēlēts automobilis Hyundai i30, informē radio pārstāve Sanita Karpoviča.

Fināla izlozē tiksies visi pieci dalībnieki, kuri akcijas laikā uz Radio Skonto zvanu atbildēja ar pareizajiem atslēgas vārdiem: "Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!". 2012.gada laimīgie finālisti ir:  Vjačeslavs Kaidalovs no Limbažiem, Imants Neilands no Tukuma novada, Gunārs Kalējs no Nīcas novada, Viktors Lācis no Bauskas novada un Brigita Ilnere no Rīgas.

Radio klausītāju iecienītā Atslēgas vārdu spēle šoruden startē jau astoto gadu. No 17.septembra divu nedēļu garumā Radio Skonto ētera cilvēki katru dienu zvanīja uz datorprogrammas nejauši sastādītiem tālruņa numuriem, cerībā izdzirdēt pareizos atslēgas vārdus. Klausītāju uzdevums bija īstajā brīdī skaidri un nevilcinoties pateikt: "Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!". Tie sazvanītie, kuri, atbildot uz Radio Skonto dīdžeju telefona zvaniem, pirmos pateica tieši šos vārdus, kļuva par finālistiem un pretendentiem uz jauno, balto Hyundai i30.

Kā notiks Radio Skonto Atslēgas vārdu spēles fināls?

Sazvanīšanas secībā finālisti izvēlēsies vienu no piecām, izskata ziņā identiskām auto atslēgām, ar ko mēģinās to iedarbināt. Finālists, kurš būs izvēlējies īsto auto atslēgu, kļūs par laimīgo Hyundai i30 īpašnieku. Kā arī visi pieci konkursa finālisti saņems naudas balvas 300 latu apmērā.

Akcijas fināla norisei varēs sekot līdzi Radio Skonto ēterā un mājaslapā www.radioskonto.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nīcas novadā