Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā iepazīt Jūrmalciema dabu

Projektā ir labiekārtota senā vinča – tā attīrīta, un apkārt vinčai esošajam šķūnim veikti labiekārtošanas darbi. Labiekārtota arī vecā sarga būda, kuras iekšienē veikti remontdarbi. Tāpat uzstādīti informācijas stendi, kuros atradīsies informācija par objektiem. Labiekārtotie objekti dažādos Jūrmalciema tūrisma piedāvājumu, uzsverot tā zvejniecības vēsturi.

Projekta nosaukums “Nīcas novada Jūrmalciema tūrisma pakalpojumu dažādošana”

Projekta īstenotājs – biedrība “Nīcas novada attīstības biedrība”

Projekta adrese: īpašums „Piestātne”, Jūrmalciems, Nīcas pagasts, Nīcas novads
Kontaktpersona: Ingars Kalējs, biedrības “Nīcas novada attīstības biedrība” priekšsēdētājs
Tālrunis: +371 29351687


********************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2008. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.

No 2009. gada biedrība “Liepājas rajona partnerība” īsteno vietējās attīstības stratēģiju. Tās īstenošanai šajā plānošanas periodā ir saņemts Eiropas Zivsaimniecības fonda finansējums 2 049 164,00 EUR apmērā. Ir izsludinātas 7 projektu konkursu kārtas un īstenoti 72 projekti. Par to sīkāka informācija pieejama mūsu mājaslapā www.lrpartneriba.lv.

Regulāri sniedzam informāciju par realizētajiem projektiem. Šeit informējam par jaunākajiem ar zivsaimniecību un tūrismu saistītajiem projektiem biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijā. Ceram, ka šī informācija Jums būs pamudinājums izbaudīt piedāvātās atpūtas iespējas. Jauku vasaru!

Informāciju sagatavoja projektu īstenotāji. Apkopoja biedrības „Liepājas rajona partnerība” EZF administratīvā vadītāja Santa Brāle


20150611-1317-partner-logo.jpg

Nīcas novadā