Petermanis: Gribētu, lai pasaka paldies par darbu atvaļinājumā 6

17. un 18. februārī Carnikavas novadā notika Latvijas Piekrastes pašvaldību apvienības pašvaldību vadītāju sapulce "Sargāsim Baltijas jūras krastu – starptautiskā pieredze un risinājumi Latvijā". Tās dalībnieku rindās bija arī Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis, kaut arī iepriekš domes deputāti attiecīgajā kalendārajā nedēļā bija apstiprinājuši priekšnieka atvaļinājumu.

A. Petermanis skaidro, ka domes sēdes laikā, kas notika 10. februārī, vēl nebija izlēmis, vai būtu vērts doties uz sapulci. Galīgo lēmumu pieņēmis tikai nākamās dienas rītā pēc sēdes, tad arī Nīcas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Otaņķis varējis parakstīt rīkojumu par priekšsēdētāja sūtīšanu komandējumā. Līdz ar to piešķirtais atvaļinājums attiecīgi pagarinājies par divām darba dienām. 18. februārī sarunā ar "Kursas Laiku" J. Otaņķis gan apgalvoja, ka priekšsēdētājs atrodas atvaļinājumā. Par to, ka A. Petermanis devies komandējumā, šajā dienā bija informēta Nīcas novada domes sekretāre Ināra Reķēna un izpilddirektors Andrejs Šakals.

Pašvaldības interneta mājaslapā publicētā informācija vēstīja, ka A. Petermanis atrodas atvaļinājumā – līdz 18. februārim ieskaitot. Tikai nākamās nedēļas sākumā parādījās teikums, kurā minēts, ka domes priekšsēdētājs ir atvaļinājumā līdz 22. februārim.

A. Petermanis uzsver, ka atvaļinājuma pagarinājums nekādi nav saistīts ar "Kursas Laika" interesi par šo jautājumu – viņš vienkārši burts burtā un pants pantā ievērojis likumu. Ja darbs tiek veikts ārpus novada administratīvās teritorijas, komandējums neesot nekas ārkārtējs, to paredzot Latvijas likumdošana.

"Vēl gribētu, lai man pasaka paldies par to, ka es atvaļinājuma laikā strādāju," situāciju komentē A. Petermanis.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" pirmdienas, 28. februāra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

He he

UN ko tad autore īsti gribēja ar šo vārstījumu pateikt? nesapratu!

pirms 10 gadiem, 2011.03.14 23:47

he he!

Un Dainis arī lielais fotogrāfs- datora ekrāņu 2 rakursos lai sabildējis!

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 20:45

Aizputnieki!

kapec mus apcelj un nemaksa komandejuma dienas naudu, ja likums to nosaka?

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 19:40

Katastrofa!

šis raksts ir KATASTROFA- korespondentes analfabētisms darba ņēmēja un darba devēja attiecību jomā!

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 19:03

ezīts

Žurnalistiem laikam nav ko rakstīt tad nu meklē utis visās malās.

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 18:32

Rucavā

pārkāpj darba likumu- slikti, Nīca ievēro darba likumu- arī slikti!

pirms 10 gadiem, 2011.02.28 17:21

Nīcā