Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules Dabas fonds atvainojas iedzīvotājiem 4

21.augustā dabas parkā „Pape” notika  darbi pie  biotopu  atjaunošanas lielajam dumpim. Lai nodrošinātu labu populācijas stāvokli, nepieciešams ierobežot ezera apaugumu ar niedrēm un krūmiem.
 
Darbi notika arī uz Papes ezera salas (Briežu lanka), kur atbilstoši  parka  Dabas aizsardzības plānam tika uzsākti salas attīrīšanas darbi – izcirsti krūmi un veikta niedru pļaušana. Darbu gaitā neplānoti aizdegās sausās niedres. Ugunij uz salas izplatoties, tika brīdināti ugunsdzēsēji, kā arī uzraudzīta uguns gaita. Ne cilvēki, ne īpašumi nav cietuši. No dabas aizsardzības viedokļa uguns nav nodarījusi kaitējumu, jo kaut uguns pielietojums nebija plānots, tomēr tā pielietojums ir atļauts niedrāju apsaimniekošanā.

Pasaules Dabas Fonds vēlas atvainoties Nīcas novada iedzīvotājiem un atbildīgajām institūcijām par sagādātajām neērtībām.

Jānis Rozītis, Pasaules Dabas fonda direktors

Pievieno komentāru

Komentāri 4

W

kaut kāds stulbums, ko te taisnojas un atvainojas? Domājat taču ko darāt šai karstumā!

pirms 4 gadiem, 2015.08.24 15:48

Zvirbulis

Ko liegties Andris Maisiņš iekopj savu niedru īpašumu kur pļaut niedres citus gadus. Par tādu darbību ir jārosina komisija kas izskata dedzinātāju atrašanos ieņēmajos amatos un sodīt kā arī atbrīvot no darba.

pirms 4 gadiem, 2015.08.24 17:00

dara kā grib

neviens tak sodus šiem neliks!!! Nākamgad uzdzīvos atkal!

pirms 4 gadiem, 2015.08.25 07:09

Nīcas novadā