Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

(papildināta) Līdzīgi kā vēl vairākos novados, arī Nīcā būs valsts iestāžu klientu apkalpošanas centrs

2015. gadā pakāpeniski tiek uzsākta klientu apkalpošanas centru izveide, kas paredz vienkopus piedāvāt valsts iestāžu – Lauku atbalsta dienesta, Nodarbinātības Valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras un Valsts zemes dienesta – klātienes pakalpojumus.

Lai novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem nevajadzētu mērot ceļu uz šīm iestādēm Liepājā, pašvaldība sagatavoja pieteikumu centra izveidei novada domes ēkā. Saņemta vēstule no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas par valsts budžeta dotācijas piešķiršanu. Novada domes darbinieki ir uzsākuši priekšdarbus, lai apkalpošanas centrs varētu pieņemt klientus ar šā gada 1. oktobri, vēsta www.nica.lv.

Šādus centrus paredzēts pakāpeniski izveidot 89 novadu pašvaldībās, tajos plānota noteiktu valsts pakalpojumu sniegšana uz pašvaldību klientu apkalpošanas struktūrvienību bāzes.

"Kursas Laiks" jau rakstīja par līdzīga centra izveidošanu Vaiņodē.

Nīcas novada dome izsludina Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālista/-es amata vakanci.

Pieteikuma vēstuli, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt Nīcas novada domē līdz 2015.gada 26.augustam plkst.12:00.


Pievieno komentāru

Nīcas novadā