Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Otaņķu dzirnavnieka" apgrozījums pērn pieauga par 25,7%

Graudu pārstrādātājs un transporta pakalpojumu sniedzējs "Otaņķu dzirnavnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 14,465 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 25,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās par 32,4% un sasniedza 562 798 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka "Otaņķu dzirnavnieks" darbība aizvadītajā gadā ir vērtējama kā laba, jo uzņēmumam izdevās īstenot aizvadītajā gadā nospraustos mērķus, tostarp turpināts atjaunot un palielināt transporta parku, kur pērn ieguldītas uzņēmuma vēsturē lielākās investīcijas vairāk nekā divu miljonu eiro apmērā. Tāpat uzņēmums nodibināja meitas uzņēmumu Lietuvā "Otanki Mill", kas devis kompānijai iespējas nostiprināties Lietuvas tirgū, piesaistīt jaunus klientus un palielināt apgrozījumu, vēsta LETA.

Uzņēmuma vadība arī norāda, ka pērn "Otaņķu dzirnavnieks" pabeidza būvēt remontdarbnīcu, kā arī uzņēmumā tika izveidotas vairākas jaunas darba vietas, piesaistot jaunos speciālistus savās nozarēs. "Pateicoties visas komandas ieguldītajam darbam un visām augstākminētajām aktivitātēm, uzņēmumam ir izdevies palielināt apgrozījumu un 2017.gadā," uzsvērts kompānijas vadības ziņojumā.

Kompānija plāno turpināt savas darbības paplašināšanos. "Otaņķu dzirnavnieks" iecerējis plānveidīgi atjaunot autoparku, iegādājoties papildus jaunu specializētu tehniku. Uzņēmuma mērķis ir maksimāli efektīvi izmantot šobrīd uzņēmuma rīcībā esošo tehniku. Kompānija galvenokārt plāno likt uzsvaru darbības efektivitātes paaugstināšanu, papildinot produktu un pakalpojumu klāstu.

Tāpat uzņēmums turpmāk plāno piesaistīt jaunus klientus Baltijā un Rietumeiropā kravu pārvadājumu, šķidrmēslu iestrādes un citu pakalpojumu jomā. Iecerēts arī meklēt iespējas paplašināt produktu un pakalpojumu klāstu. Tāpat uzņēmums plāno uzlabot un padarīt efektīvāku graudu pārstrādes procesu, kāpinot gatavās produkcijas kvalitāti, kā arī palielināt pārstrādes apmērus un gatavās produkcijas realizāciju.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Otaņķu dzirnavnieks" 2016.gadā strādāja ar 11,511 miljonu eiro apgrozījumu un 425 163 eiro peļņu.

"Otaņķu dzirnavnieks" ir reģistrēts 1996.gadā un tā pamatkapitāls ir 9954 eiro. Kompānija pieder divām privātpersonām - Ričardam Riepšam (71,43%) un Konstantīnam Riepšam (28,57%).

Pievieno komentāru

Nīcas novadā