Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NVO pārstāvji viesojas Briselē

Sadarbībā ar Eiropas Parlamenta "DG Comm Seminars and Visits un EAPN-Latvia" tika organizēta dalība Eiropas Parlamenta programmā Briselē, kas noritēja laika periodā no 4. marta līdz 6. martam. Vizītes laikā tika organizēta tikšanās ar Eiropas Parlamenta  deputāti Inesi Vaideri, kā arī komunikācijas daļas vadītāju Māri Graudiņu.

Programmā piedalījās delegācija, kuras sastāvā bija arī Rucavas novada NVO pārstāve Valda Stadgale, kā arī Nīcas novada NVO "Cerību krāsa" pārstāve Ausma Dzintare.
 
Tikšanās laikā tika sniegts ieskats Eiropas Parlamenta lēmumu pieņemšanas procesā, kā arī pārrunāts problemātiskais jautājums par nabadzības apstākļiem Latvijas teritorijā un potenciālajiem risinājumiem šī jautājuma sakarā.

Ausma Dzintare
Nīcas novads "Galdnieki"
Biedrības " Cerību krāsa"
valdes priekšsēdētāja

Pievieno komentāru

Nīcas novadā