Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīceniekus lūdz izteikt viedokli par atkritumu apsaimniekošanas noteikumiem

2017. gadā noslēdzas Nīcas novada pašvaldības līgums ar sadzīves atkritumu apsaimniekotāju SIA ''CleanR''. Kā paredz likumdošana, pašvaldībai ir jāizsludina jauns iepirkums, kā rezultātā tiks izvēlēts saimnieciski izdevīgākais piedāvājums, informē Nīcas dome.

Izvēlētajam uzņēmumam būs jārespektē novada saistošie noteikumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu novada teritorijā. Līdzšinējie noteikumi ir apstiprināti 2012. gadā, tādēļ novada dome plāno veikt grozījumus.

Iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar saistošo noteikumu projektu un līdz 2017. gada 4. janvārim izteikt savu viedokli mājas lapas pastkastē vai iesniedzot iesniegumu domes sekretārei 16. kabinetā, īpaši – par atkritumu izvešanas biežumu.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā