Nīcenieki uz apbalvošanu dodas ar cerībām 1

Nīcas vidusskola ir to lauku skolu skaitā, kas pretendē uz Draudzīgā aicinājuma balvu vairākās nominācijās, pastāsta direktore Lāsma Petermane. Skolas pārstāvji uz svinīgo ceremoniju, kas notiek šodien Latvijas Nacionālajā operā, dodas cerīgā noskaņojumā.

2012. gada Draudzīgā aicinājuma balvas rezultātus publiski paziņos tikai 29. oktobra pēcpusdienā, taču nīceniekus iepriecinājusi arī jau zināmā informācija – iekļūšana labāko 20 skolu skaitā vairākās nominācijās, kā arī aicinājums piedalīties noslēguma pasākumā.

“Piezvanīja un teica tā – mums vieta uz skatuves atradīsies. Tas ir cerīgi,” atzīst Nīcas vidusskolas direktore L. Petermane.

No 2011. gada tiek pasniegta balva par skolu rezultātiem centralizētajos eksāmenos, vērtējot izglītības iestāžu audzēkņu rezultātus gan atsevišķos priekšmetos, gan kopvērtējumā, gan arī atzīmējot izaugsmi.

No mūspuses skolām vēl tikai Vaiņodes vidusskolai izdevies iekļūt labāko divdesmitniekā ar augstu vērtējumu dabas zinībās. Ģimnāziju, pilsētu un specializēto skolu skaitā nosauktas Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, Liepājas 12. vidusskola, kā arī Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola un Liepājas Mākslas vidusskola.  
 
Plašāk lasiet pirmdienas, 29. oktobra, laikrakstā “Kursas Laiks”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nīcas novadā