Nīcenieki godam aizvadījuši Stipro Skrējienu

4. maijā Kinopilsētā Cinevillā norisinājās jau ceturtais Stipro Skrējiens. Uz starta līnijas stājās rekordliels dalībnieku skaits, trijās grupās kopā gandrīz 3000 dalībnieki.

Kā vēlāk atzīmēja daudzi dalībnieki, 7 km garā trase izdevusies sarežģītāka un grūtāka kā iepriekšējos gados, tomēr ne mazāk interesanta un pārdomāta.

Pirmās skrēja sievietes – kopumā vairāk kā 300, aiz viņām vīri. Vīrus skrējienā startēja Nīcas futbolisti. Labāko laiku vairāk kā 1000 vīru konkurencē uzrādīja Vilmārs Melderis – finišējot 58 minūtēs (pirmais dalībnieks finišēja 41 minūtē), otrs labākais no mūsējiem futbolistiem bija Gunārs Roga (1h 9min), tad Andrejs Čabans un Ojārs Ronis (1h 15min). Arī pārējie futbolisti pierādīja, ka sarežģītā trase viņiem ir pa spēkam.

Kā pēdējās trasē devās komandas, kur par labāko norisinājās ciņa starp gandrīz 400 komandām ar vairāk kā 1500 skrējējiem. Šajā disciplīnā liels uzsvars bija uz savstarpēju palīdzību un sadarbību. Nīcas novadu komandu disciplīnā pārstāvēja 2 Nīcas jauniešu centra komandas. Labāk veicās Bernātu jauniešiem – Agitai Lasei, Ingum Eglītim, Sandim Svilim un Edgaram Sprūdam – skrējiena laiks 1h 17 min (pirmā komanda finišēja 48 min), savukārt, otrā komanda - Nīcas jaunieši - Līva Paulauska, Ingus Štāls, Jānis Kupšis un Ģirts Birznieks uzrādīja 1h 44 min laiku.

Liels prieks par to, ka visi mūsējie izturēja un tika līdz galam! Trase tiešām bija ļoti sarežģīta, to pierāda arī tas, ka daudzi līdz galam netika un izstājās.

Kopumā pasākums atzīts kā izdevies gan ar plašo dalībnieku un līdzjutēju skaitu, gan saulaino laiku un smaidošajām sejām. Kāds vienkārši atpūtās, jo bija brīvdiena, kāds vēlējās Latvijas valsts svētkus atzīmēt nedaudz savādāk kā katru gadu, bet kādam vienkārši bija interesanti paskatīties uz tiem dullajiem, kas izaicina sevi, skrien cauri dubļiem, pārvar bailes no augstuma un pierāda sev, ka arī viņš spēj pieveikt Stipro Skrējiena trasi.

Diāna Ansule, Nīcas novada Pieaugušo izglītības metodiķe

Pievieno komentāru

Nīcas novadā