Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas vidusskolas virtuves remontam ņems aizņēmumu

21. maijā notika Nīcas novada domes ārkārtas sēde, kurā tika skatīts viens jautājums – par sen plānoto Nīcas vidusskolas ēdnīcas remontu, informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

12. februārī domes sēdē tika pieņemts lēmums par 338 300 eiro aizņēmuma ņemšanu Valsts kasē uz 30 gadiem ar atlikto maksājumu uz trim gadiem. Nīcas novada domes iepirkumu komisijas sēdē 23. martā tika pieņemts lēmums par atklāta konkursa rīkošanu Nīcas vidusskolas ēdnīcas telpu atjaunošanas būvdarbiem, iepirkums tika izsludināts 29. martā. Piedāvājumus iesniedza četri pretendenti. Par atbilstošāko atzītā uzņēmuma piedāvātā būvdarbu un aprīkojuma kopējā summa ir lielāka, nekā sākotnēji prognozēts – 367617 eiro. 24. maijā noslēgsies cenu izpēte būvuzraudzībai.

Iepirkuma uzvarētāja piedāvātā summa pārsniedz ieplānoto, tāpēc bija nepieciešama deputātu piekrišana. Pēc garām diskusijām deputāti ar sešām balsīm "par" un vienu "pret" pieņēma lēmumu ņemt 367 617 eiro aizņēmumu, lai būvdarbus varētu uzsākt jau šogad. Lai segtu projekta sadārdzinājumu, Nīcas vidusskola turpmākos četrus gadus meklēs iespēju ieekonomēt līdzekļus.

Pēc būvniecības ekspertu teiktā, tik apjomīgu remontdarbu veikšana ilgs ne mazāk kā četrus mēnešus, taču skolas administrācija jau esot atradusi risinājumu, kā remontdarbu laikā skolēnus nodrošināt ar siltām pusdienām.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā