Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas vidusskolai nākamnedēļ sāks nomainīt logus

Nākamnedēļ sāksies Nīcas vidusskolas ēkas vecākās daļas logu nomaiņa. Ar firmu, kura iepriekš netika galā ar plānotajiem remontdarbiem, pašvaldība sākusi tiesāties.

Pret SIA "Celtnex", kurai skolas logu nomaiņa tika uzticēta iepriekš, taču firma nepildīja līgumā noteiktās saistības, Nīcas novada dome iesniegusi prasību tiesā, informē pašvaldības vadītājs Agris Petermanis. Tiesa pieprasījusi paskaidrojumus no atbildētāja, būvniekiem tā jāsniedz septembrī.

Konkursā par Nīcas vidusskolas 85 jaunu logu bloku piegādi, veco logu demontāžu un jauno montāžu bijuši trīs piedāvājumi, vēstīts Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā.

Par konkursa uzvarētājiem atzīta liepājnieku firma SIA "Kurzemes būvserviss", ar kuru Iepirkumu komisija pieņēmusi lēmumu slēgt līgumu par 28 403 latiem.

Darbi sāksies pirmdien, tie jāpaveic 60 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža, informē A. Petermanis.

Neērtības laikā, kamēr skolā mainīs logus, būs jāpiecieš, nenoliedz pašvaldības vadītājs. Taču izglītības iestādē darbs tiek plānots tā, lai mācību procesu tas būtiski netraucētu. Vidusskolas ēkas jaunākajā daļā logi nomainīti iepriekš.

Jau ziņots, ka šā gada sākumā arī Liepājas pašvaldība vienpusēji lauza līgumu ar SIA "Celtnex" par siltināšanas darbiem 8. vidusskolā, jo firma paveica tikai aptuveni pusi darba, nespējot par nosolīto cenu izpildīt plānoto. Lai varētu pabeigt būvdarbus, bija jāmeklē cits uzņēmums.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā