Nīcas vidusskola situāciju izvērtēs ceturtdien

Nīcas vidusskolas administrācija un sākumskolas klašu audzinātājas, izvērtējot epidemioloģisko drošību, citus apstākļus un viedokļus, ir pieņēmušas lēmumu no 22.marta mācības klātienē sākumskolas klasēs neuzsākt.

Situācijas atkārtota izvērtēšana notiks ceturtdien, 25. martā, kad arī tiks sniegta informācija par pieņemtajiem lēmumiem, informē Nīcas vidusskolas direktore Lāsma Petermane.

Šonedēļ klātienes mācības 1.- 4.klasēs var rīkot 36 pašvaldības, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aktuālākā informācija.

Salīdzinot ar iepriekšējo nedēļu, epidemioloģiski drošo pašvaldību sarakstam pievienojas Aglonas, Aizputes, Apes, Auces, Burtnieku, Cēsu, Iecavas, Jēkabpils pilsēta, Kocēnu, Krustpils, Mazsalacas, Priekuļu, Ropažu, Rūjienas, Saulkrastu, Skrīveru, Tērvetes, Vārkavas un Vecpiebalgas novadi.

Savukārt "drošās skolas" principiem vairs neatbilst Ciblas, Kuldīgas, Neretas, Salas un Sējas novadi.

IZM kritērijam par 14 dienu kumulatīvo saslimstību ar Covid-19, kas ir nepārsniedz 250 saslimušos uz 100 000 iedzīvotāju, patlaban atbilst Aglonas, Aizputes, Alsungas, Apes, Auces, Burtnieku, Cēsu, Durbes, Iecavas, Jaunjelgavas, Jaunpiebalgas, Jēkabpils, Kandavas, Kocēnu, Krustpils, Mazsalacas, Mērsraga, Nīcas, Pārgaujas, Pāvilostas, Pļaviņu, Priekuļu, Ropažu, Rucavas, Rundāles, Rūjienas, Saulkrastu, Skrīveru, Skrundas, Strenču, Tērvetes, Vārkavas, Vecpiebalgas, Vecumnieku un Viesītes novadi. Tāpat klātienes mācības var rīkot arī vienā lielajā pilsētā - Jēkabpilī.

Pievieno komentāru

Nīcā