Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas sieviešu koris piedzīvo neaizmirstamu mūzikas notikumu festivālā Itālijā

Nīcas sieviešu koris savā 45 gadu jubilejas gadā diriģentes Līgas Amerikas-Ansiņas vadībā ir atgriezies no veiksmīgas dalības 13. starptautiskā koru un orķestru mūzikas festivālā “Lago di Garda Music Festival” Itālijā. Tajā piedalījās kori un orķestri no Slovēnijas, Ungārijas, Ekvadoras, Čehijas, Īrijas, Krievijas, Izraēlas un citām valstīm.

Itālijas Gardas ezera apkārtne un kalni ar savu spilgtumu un krāsām, tādas vietas kā Riva del Garda vai Limone sul Garda ar vēsturiskām ēkām un patriciešu villām nodrošināja koriem un orķestriem iespēju piedzīvot neaizmirstamu mūzikas notikumu, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Jau pavisam drīz, 4. novembrī, pulksten 17 Nīcas sieviešu koris uzstāsies Liepājas apriņķa koru kopkoru koncertā “Lūgsnas Latvijai” koncertzālē ” Lielais dzintars”.

Diriģente Līga Amerika Ansiņa savā un kolektīva vārdā saka lielu paldies par atbalstu Nīcas novada pašvaldībai, kā arī lielu paldies dziedātājām un visiem, kuri procesa gaitā sniedza neatsveramu atbalstu – ģimenēm, draugiem, saviem klausītājiem un līdzjutējiem.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā