Nīcas senioru biedrība svinēs 10 gadu jubileju 1

Sestdien, 5. maijā, plkst.13 Nīcas Kultūras namā savu desmito pastāvēšanas jubileju atzīmēs pensionāru biedrība "Ziedēt arī atvasarā", tādēļ notiek nopietna gatavošanās: deju un dziesmu mēģinājumi, rokdarbu izstādes iekārtošana, scenārija precizēšana, informē novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Uz svētku pasākumu aicināti 10 draugu kolektīvi no Rīgas, Saldus, Durbes, Aizputes, Liepājas un Pāvilostas. Mūsu dāmas un kungus sveikt pieteikusi ir arī Latvijas senioru deju apvienības dibinātāja un Latvijas senioru deju virsvadītāja Laimdota Andersone, uzsver Šime.

Nīcas seniori desmit gadu garumā darbojušies ļoti aktīvi. Biedrībā ir pieci interešu pulciņi: vokālie ansambļi "Sentiments" un "Runči", Eiropas deju grupa "Nīcrozes", rokdarbu pulciņš "Vēlziedes", nūjotāju pulciņš "Ritums". Nīcas seniori ne vien bieži kuplinājuši novada un reģiona pasākumus, bet arī snieguši labdarības koncertus pansionātos un ieaistījušies dažādās labdarības akcijās. Neskatoties uz saviem gadiem, seniori joprojām turpina mācieties; pēdējā gada laikā daudz aktivitāšu bijis Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta "Senioru ceļš" laikā. Daudz jauna viņi uzzinājuši, dodoties tuvās un tālās ekskursijās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kā laiks skrien!

Mīļi sveicu jubilejas reizē pensionāru biedrību "Ziedēt arī atvasarā"! Man patiess prieks par pieciem gadiem ,ko esmu pavadījusi kopā ar Jums. Dejas ,dziesmas. un darbošanās prieks!
Protams ,ka īpašus sveicienus sūtu savai deju partnerei Aijai-Tu biji vienreizēja. Paldies! Austra no pamatskolas laikiem Skatres skolā ir bijusi vislielākais un jaukākais palīgs jebkurā pasākumā. Paldies! Ieviņa ,Tu esi nepārspējama, Tu vienmēr atrodi kādu jauku knifiņu ,lai sevi izteiktu un– Tev viss piestāv!
Paldies Anniņai Cērpai. Varu tikai apbrīnot Anniņa Jūsu varēšanu, Jūsu gaumi un sirds siltumu-to visu es esmu saņēmusi un ar prieku dalījusies. Almiņa Ozola ,kur nu vēl šajos labākajos gados atrast tik smaidīgu, darbīgu un pretimnākošu nīcenieci ! Paldies!
Katru rītu savā dārzā sasveicinos jau piecu gadu garumā ar Jūsu,meitenes , dāvinājumu manam dārzam–viss zaļo! Paldies! Mīļi ,jo mīļi sveicieni –TURAMIES!!!
Ar patiesu cieņu
Biedrības „Cerību krāsa ” vadītāja
Ausma Dzintare.

pirms 8 gadiem, 2012.05.03 12:07

Nīcas novadā