Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novadu apmeklēs Taipejas tirdzniecības misijas vēstnieks

Kā esam informējuši, Nīcas novads konkursā "Eiropas Gada pašvaldība 2014" guva uzvaru nominācijā "Pašvaldība radošam, izglītotam un aktīvam cilvēkam". Konkursa noslēguma pasākumā, kas notika Jelgavā pagājušā gada 26. septembrī, Taipejas tirdzniecības misijas pārstāvis nīceniekiem pasniedza dāvanu karti 1000 eiro vērtībā, informē Nīcas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Pēc pašvaldības uzaicinājuma 3. martā vēstnieks Gary K.Y. Ko ieradīsies Nīcas novadā. Plānota tikšanās ar pašvaldības iestāžu vadītājiem un deputātiem, stāstījums par novadu, tūrisma informācijas centra, Senlietu krātuves, Nīcas vidusskolas un Rudes sporta nama apmeklēšana, tā atklājot, kāpēc Nīcas novads konkursā tika atzinīgi novērtēts tieši šajā nominācijā. Mūsu kultūras tradīcijas un prasmes rādīs Otaņķu etnogrāfiskais ansamblis, bērnudārza tautisko deju dejotāji, Mūzikas skolas audzēkņi un Nīcas vidusskolas ansamblis.

Ciemiņi apmeklēs novada lielākos uzņēmumus – "Otaņķu dzirnavnieks", "Piejūra" un "Tonus Elast".

Pievieno komentāru

Nīcas novadā