Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada svētkus svin katrā ciemā

22. jūlija vakarā Nīcas novada svētku laikā Kalnišķos pie Ezerskolas visus laipni uzņēma Kalnišķu ģimene un biedrības “Kalnišķu Īves” dalībnieces, ziņo www.nica.lv.

Nīcas novada svētki ilgst no 21. līdz 30. jūlijam un notiek visos novada ciemos ar noslēgumu Nīcā. "Šādu novada svētku organizēšanas nolūks ir vienot visus novada iedzīvotājus, kā arī katram no ciemiem būs iespēja sevi parādīt pārējiem, "Kursas Laikam" stāsta Nīcas novada kultūras nama direktore Agija Kaunese.

23. jūlijā Nīcas novada svētkus svin Jūrmalciemā, Pūsēnu kalna pakājē.

24. jūlijā Rudes ciemā novada svētki ritēs sportiskā gaisotnē.

Novada svētku noslēguma fāze iesākas 29. jūlijā Bernātos, kur notiks Sieviešu draudzības skrējiens. “Te nav zaudētāju vai uzvarētāju,” piebilst A. Kaunese. Jautāta, ko tur darīt novada vīriešiem, viņa teic, ka puiši varot skatīties un just līdzi.

30. jūlijā Nīcas novada svētku kulminācija – svētku gājiens no Bārtas tilta, kas ir Rudes un Nīcas pagasta robežšķirtne, līdz Nīcas parkam. Šajā dienā Nīcā viesosies Latvijas stiprinieki, rādot vīriem, ko prot un var. Savukārt sievām par prieku pavārmākslu izrādīs šefpavārs Raimonds Zommers. Vakarā notiks svētku koncerts, piedaloties Igo, Samantai Tīnai un citiem slaveniem mūziķiem.

Svētki notiks sešas dienas ar pārtraukumu darbdienās. Sākums bija 21. jūlijā Grīnvaltos, kas bija simboliska svētku atklāšana.


Pievieno komentāru

Nīcas novadā