Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novadā sumina darbīgākos ļaudis 5

17. novembra vakarā Nīcas novadā tiks sumināti darbīgākie ļaudis. Kopumā iedzīvotāji labus vārdus aptaujas anketās un vēstulēs bija veltījuši 44 saviem līdzcilvēkiem. Svinīgajā Latvijas dzimšanas dienas pasākumā īpaši godinās deviņus no viņiem.

Nominācijas „PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU NĪCAI” ieguvēja – Irēna Vulfsone
Viņa visu darba mūžu aizvadījusi  Nīcā, strādājot par vetārsti. Ar lielu mīlestību izturas pret dzīvniekiem. Nekad, nekādos apstākļos neatsaka palīdzību, ir sirsnīga un labestīga. Savulaik Irēna Vulfsone kā balvu saņēma sudraba skalpeli, un to saņem tikai ļoti labi sava amata meistari. Neskatoties uz pieklājīgo gadu nastu, viņa joprojām ir darba ierindā.

Nominācijas „PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU OTAŅĶIEM” ieguvēja – Elza Cērpa
Visu savu darba mūžu viņa veltījusi Otaņķu pagasta ļaudīm, rūpējoties par viņu veselību un pašsajūtu, un dara to joprojām.  Atsaucīga, izpalīdzīga, ļoti zinoša. Te viņa pazīst ikvienu māju, dzīvokli un to iemītniekus. Te viņai uzticas pilnīgi visi. Mēs viņu mīlam un cienām. Otaņķu ambulanci bez viņas nevaru iedomāties.

Nominācijas „GADA NĪCENIEKS 2009” ieguvēja – Liene Otaņķe
Viņas izstrādātie un īstenotie projekti ir un būs reāls ieguldījums dažādu objektu sakārtošanā Nīcā, nīcenieku dzīves kvalitātes uzlabošanā. Tas ir ieguldījums nākotnē. Košais rotaļu laukums, skolas dabaszinību kabineti, jauns autobuss, pienotavas rekonstrukcija, siltumapgādes sistēma... Viņa ieguldīja lielu darbu, izstrādājot Nīcas pagasta attīstības programmu. Neatlaidīga, atsaucīga, izpalīdzīga, idejām bagāta. Ir aktīva kultūras dzīvē – dzied korī, vada pasākumus. Lieliski noorganizēja un vadīja sieviešu kora jubilejas pasākumu.

Nominācijas „GADA OTAŅĶNIEKS 2009” ieguvēja – Anna Lieģe
Ar viņas prasmīgajām rokām šogad tapa skaists, estētisks, unikāls sienas gleznojums – karte Otaņķu pagasta pārvaldes vestibilā. Prasmīgi, radoši ievadīja jauno paaudzi mākslas pasaulē ne tikai mācību stundās, bet arī keramikas pulciņā un vadot leļļu teātrī.

Nominācijas „LABAIS DARBS NĪCAS PAGASTAM ” ieguvēji – Mārtiņš Dāle un Katrīna Zāle
Pateicoties Mārtiņa Dāles iniciatīvai, atbalstam un spējai piesaistīt finanses, mūsu pirmsskolas izglītības iestādē tagad ir glītas, mūsdienīgas telpas un aprīkojums. Ieinteresēti darbojas, vadot pirmsskolas iestādes padomi. Paldies par ziedojumiem. Viņš domā un rūpējas par Nīcas bērniem gan bērnudārzā, gan skolā.

Katrīna Zāle ar lielu pienākuma apziņu veic tirgus uzraudzes pienākumus – ne vien rūpējas, lai andeles placī būtu kārtība, bet arī iesaka labu preci un rosina uz aktīvu tirgošanos. Paldies par tirdziņu! Mūsu ģimene tur ar prieku iepērkas katru sestdienu. Pēc savas iniciatīvas saposa muižas klēti. Bija čakla un izdarīga sētniece.

Nominācijas „LABAIS DARBS OTAŅĶU PAGASTAM ” ieguvēji – Sandra un Aivars Vadoņi un Ričards Riepšs

Sandra un Aivars Vadoņi aktīvi iesaistās pagasta dzīvē, piedalās kultūras pasākumos. Dod ieguldījumu bērnu un jauniešu kristīgajā audzināšanā. Šogad pēc pašu iniciatīvas viņi noorganizēja divus jaukus pasākumus.

Ričards Riepšs piesaistot Eiropas naudu paplašināja graudaugu pārstrādes uzņēmumu ar jaunu ražotni – produkcijas fasēšanas cehu, tā radot jaunas darba vietas. Atsaucīgs un izpalīdzīgs pasākumu sponsors.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

NĪCENIECE

no Rucavas puses-KATRĪNA ZĀLE - titula- labais darbs ieguvēja!
Cienījamā Katrīnes kundze, lai joprojām Jums pietiek spēka un izturības Nīcas muzeja tapšanā. Muzejam atvēlētās telpas saviem spēkiem esat izremontējusi.Stāstot par iecerēm ,redzu degošas un dzirkstošas acis!
Katrīnas kundze viena no Nīcas NVO biedrības "Ziedēt arī atvasarā" dalībniecēm.Čakla rokdarbniece . Liela dziedātāja .Vienmēr smaidīga un izpalīdzīga. Neviens pasākums bez Jūsu atbalsta nav noritējis .Jūs muzeja viesus Nīcas dienā aicinājāt un mācījāt aust prievīti,ieaužot prievītē katram savu mīlestību,labestību,sirds siltumu.
Katrīnīt-tā mēs Jūs uzrunājam-PALDIES,labu veselību vēlot ,no sirds sveicam!!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.23 17:56

metat

mieru,cik ilgi var jums skaidrot -ne jūs ne jūsu pasākumi nav vajadzīgi

pirms 9 gadiem, 2009.11.20 16:49

svētku

priekšvakarā pasta kastītē iemestajā baltajā ,salijušajā lapā lasīju pateicību un labo darbu uzskaitījumu! Šos labo darbu uzskaitījumus paveica ļoti liels un daudzpusīgs pašdarbnieku kolektīvs !
Kultūra arī tika apbalvota,Dieva apbalvota ar to dvēseles spēku, kas ir mūsos,nīceniek!

Nu tad lepni paceļam galvas un dodam gaismu tiem,kam tā vajadzīga un ,lūk,tas tad arī ir mūsu apbalvojums un gods!
Lai MUMS visiem rītdiena nāk ar dvēseles gaismu !!!

pirms 9 gadiem, 2009.11.20 14:20

mīļi vārdi...

Neko tāpat
pa roku galam -
bez Mīlestības
gaišā stara
ne rozei plaukt,
ne putru vārīt,
ne balti bērnu
izauklēt
bez Mīlestības
gaišā stara...

Sarma Upesleja

pirms 9 gadiem, 2009.11.17 20:29

Nīcas novadā