Nīcas novadā sākas publiskā apspriešana par teritoriālo reformu

No šodienas līdz 22.oktobrim notiks publiskā apspriešana, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par iespējamu Nīcas novada robežu grozīšanu vai likvidēšanu, liecina Nīcas novada domes sēdes lēmums.

Trešdien, 9.oktobrī, plkst.18 notiks publiskās apspriešanas sanāksme Nīcas kultūras namā, vēsta LETA.

Savu viedokli iedzīvotāji var izteikt arī citos veidos, tai skaitā vēršoties ar iesniegumu domē vai Otaņku pagasta pārvaldē. To var sūtīt arī uz e- pasta adresi "dome@nica.lv", bet parakstītu ar elektronisko parakstu. Tāpat izteikt viedokli var, aizpildot un iesniedzot publiskās apspriešanas anketu Nīcas bibliotēkā, Otaņķu bibliotēkā, Kalnišķu, Jūrmalciema, Grīnvaltu sabiedriskajos centros to darba laikā.

Publiskajā apspriešanā var piedalīties 18 gadu vecumu sasniegušas personas.

Publiskās apspriešanas aptaujas rezultātus Nīcas novada dome apkopos un līdz 31.oktobrim publicēs pašvaldības mājaslapā un informatīvajā izdevumā "Nīcas novada vēstis".

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem, šā gada sākumā Nīcas novadā dzīvoja 3152 iedzīvotāji.

Atbilstoši Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izstrādātajam administratīvi teritoriālās reformas modelim Nīcas novads iekļautos Liepājas novadā kopā ar Liepājas pilsētu, Aizputes, Durbes Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novadiem.


Pievieno komentāru

Nīcas novadā