Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novadā saka paldies par kultūras un sporta atbalstīšanu 1

Jau ceturto  reizi, sagaidot gada nogali un atskatoties uz aizvadīto gadu, Nīcas novada pašvaldības iestādes aicināja kopā sanākt uzņēmējus un privātpersonas, kas šajā gadā atbalstījuši novada kultūras un sporta pasākumus un citas aktivitātes vai vienkārši – labus draugus, informē Nīcas pašvaldība.

7. decembrī pulcēties Nīcas kultūras namā bija aicināti 56 labvēļi: SIA "Otaņķu dzirnavnieks", SIA "Ciprese-1", Eglons Brūns, Vēliņu ģimene, SIA "Sofijas laivas", biedrība "BURA", AS "Liepājas papīrs", z/s "Otaņķi", Daina Siksna, SIA "O-Rika", z/s "Dižķuņķi", veikals "Sviteks", z/s "Dirnēni", SIA "Lataks", SIA "Baltic Solar", Meijeru, Vilnīšu, Mateusu, Kalēju, Radomišķu ģimenes, Vija Veikmane, bērnudārza 3. grupas vecāku pārstāve Līga Čirkše, IK "Druvietis", z/s "Sieciņi", z/s "Kinsleri", SIA "Piejūra", Dreižu un Dāles ģimenes, Arnolds Smiltnieks, SIA "Nīckrasti", z/s "Birzmaļi-2", SIA "Verbelis", SIA "Norinda", Liepājas Olimpiskais centrs, piedzīvojumu parks "Tarzāns", "Blue shock race Liepāja", Luijs Fonteins, SIA "Ceļu-tiltu būvnieks", Lauris Kupšis, Indra Grūbe, Ināra Šeidlere, Berķu ģimene, Otaņķu, Vecbaštiku, Vadoņu, Ķuņķu ģimenes, z/s "Viļņi", Raimonds Freimanis, Kluču ģimene, SIA "Rudetra", SIA "Tonus Elast", SIA "Vega-1", SIA "Auda-T", SIA "Eco Roof", LPKS "Laura", SIA "Nīcas Rukši".

Sirsnīgi pateicības vārdi, piemiņas veltes, postfolk grupas “Zari” koncerts, svētku mielasts un atkalredzēšanās prieks.

Visvairāk smaidu radīja Nīcas bērnudārza vadītājas Dairas Eglītes teiktais. Vecākās grupas bērni cilvēkiem, kas palīdzēja izsapņot bērnudārza mazos sapņus, vēlēja: "Lai laba veselība! Lai labi gulēt! Lai saule spīd! Ja nav, lai nopērk televizoru! Lai pietiek ziemā malka! Lai nopērk ledusskapi, kur saglabāt sniegpārsliņas! Lai rūķi atnes dāvanas – vīriešiem: fūri, mašīnu, motociklu vai riteni, sievietēm: kleitu, smaržas, nagu laku, lūpu krāsu, mākslīgās skropstas un dušas želeju! Lai ir jauni telefoni un jaunas sirsniņas! Lai nesaplīst pulkstenis, jo citādi nezinās, kad jāceļas! Lai gara dzīve! Lai palīdz bērniem un nāk ar viņiem kopā padarboties! Lai cits citu mīl!"

Pievieno komentāru

Komentāri 1

jānis

Dramatiski tizlas bildes, sejas izplūdušas, rokas norautas, pakauši vien, ne fokusa, ne asuma. nākamreiz normālu fotogrāfu aiciniet.

pirms 2 gadiem, 2016.12.09 11:31

Nīcas novadā