Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novadā plāno rīkot jauniešu dienu

Nīcas un Otaņķu pagastu attīstības plānos uzsvērts, ka nepieciešams sekmēt un organizēt aktivitātes jauniešu mērķauditorijai un veicināt viņu iesaistīšanos pašvaldības norisēs, tādēļ deputāti septembrī apstiprināja Jaunatnes lietu komisiju, informē novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Tā jau divas reizes tikusies un izteikusi vēlmi organizēt novada jauniešu dienu.

21. novembrī novada domē uz tikšanos tika aicināta darba grupa, lai uzklausītu komisijas idejas un sniegtu atbalstu pasākuma rīkošanā.

Jauniešu dienā plānots uzzināt citu pašvaldību jauniešu pozitīvo darbošanās pieredzi, noskaidrot jauniešu vēlmes nākošā gada aktivitātēm, darboties dažādās interesantās darbnīcās, kā arī kopā "patusēt".

Tiek apsvērts jauniešu dienas rīkošanai piemērotākais laiks. Visticamāk tas varētu būt janvāra beigās, kad vairumā Latvijas augstskolu ir studentu brīvdienas, paskaidro Šime.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā