Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novadā ķers klaiņojošus suņus un kaķus

Nīcas novada dome ar SIA „Eko Kurzeme” noslēgusi līgumu par suņu un kaķu izķeršanu, pamatojoties uz pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.14 „Par klaiņojošu suņu un kaķu izķeršanas kārtību Nīcas novada teritorijā”, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunita Šime.

Pašvaldības policists Raivis Tapiņš informē, ka pagājušajā gadā Nīcas novadā par suņu nepieskatīšanu sastādīti četri protokoli viņu saimniekiem.

3. februārī SIA „Eko Kurzeme” kopā ar pašvaldības policistu rīkoja reidu. Bez uzraudzības klaiņoja viens suns. Tas tika noķerts un aizvests uz dzīvnieku patversmi Liepājā. Saskaņā ar līgumu, suņa saimniekam 14 dienu laikā iespējams suni atgūt. Reidus plānots rīkot arī turpmāk.

Šāda pašvaldības rīcība nepieciešama, lai iedzīvotājiem radītu iespējami drošu vidi. Nīcas novada dome ir saņēmusi novada iedzīvotāju un tūristu riteņbraucēju sūdzības par nepieskatītiem suņiem. Lai rastu risinājumu viņu sūdzībām, novada domes deputāti pieņēma minētos saistošos noteikumus un attiecīgi pēc to spēkā stāšanās tika noslēgts līgums ar SIA “Eko Kurzeme”.

Saistošajiem noteikumiem un līgumam ir arī audzinošs raksturs – atgādināt mājdzīvnieku īpašniekiem pienākumus, ko tie uzliek, norāda G. Šime.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā