Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada jauniešus aicina uz diskusijām

Jau iepriekš ziņots, ka maijā ir sākts darbs pie Nīcas novada stratēģijas darbam ar jaunatni 2016. – 2023. gadam. Kā viens no stratēģijas posmiem ir diskusijas ar jauniešiem, lai uzzinātu, kas jauniešiem ir vajadzīgs, lai jaunietis būtu laimīgs Nīcas novadā.

Diskusijas tiek organizētas sekojošos datumos un laikos: 10. oktobrī pulksten 11:00 Grīnvaltos (pie bērnu rotaļu laukuma) un pulksten 13:00 Bernātos (Dzintariņa stāvlaukumā), 17. oktobrī pulksten 11:00 Jūrmalciemā (Jūrmalciema sabiedriskajā centrā) un pulksten 13:00 Kalnišķos (Kalnišķu sabiedriskajā centrā), 24. oktobrī pulksten 11:00 Otaņķos (Otaņķu sporta hallē) un pulksten 14:00 Nīcā (Nīcas jauniešu centrā). Savukārt 14. novembrī pulksten 12:00 Nīcas jauniešu centrā tiek organizēts Nīcas novada jauniešu forums, kur tiks prezentēti un apspriesti iegūtie rezultāti no visām diskusijām. Uz diskusijām un forumu tiek aicināti un ir gaidīti visi vietējie jaunieši.

Dokumentu izstrādā jaunatnes lietu speciāliste un pieaugušo izglītības metodiķe. Iesākumā tika sagatavoti stratēģijas izstrādāšanas darba uzdevumi, kuri pārrunāti ar novada domes izpilddirektoru un priekšsēdētāju. Stratēģijas izstrādēs gaitā ir paredzētas dažādas aktivitātes - izbraukuma semināri un diskusijas ar jauniešiem, jauniešu forums, jauniešu aptauja u.c.. Tāpat stratēģijā tiks iekļautas vismaz trīs projektu idejas jauniešiem, tiks noteikti rīcības virzieni darbam ar jauniešiem u.c.

Stratēģiju plānots pabeigt nākošā gada janvārī un prezentēt to jauniešiem Nīcas jauniešu dienā 2016.

Anete Lankovska
Nīcas Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste

Pievieno komentāru

Nīcas novadā