Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada jaunieši piedalās konkursā "Pastāvēs, kas pārvērtīsies"

Lai iesaistītu novada bērnus un jauniešus otrreizējā atkritumu izmantošanā un pievērstu uzmanību vides saudzēšanai un otrreizējai atkritumu pārstrādei, Nīcas jauniešu centrs sadarbībā ar Nīcas tūrisma informācijas centru marta mēnesī organizē dažādus pasākumus – pirmais pasākums paredzēts 5. martā plkst. 14:00, kad bērni un jaunieši ir aicināti uz radošo pēcpusdienu jauniešu centrā, kad izlietotās PET pudelēs tiks stādīti sīpoli. Tos varēs izmantot gan kā interjera elementu jauniešu centrā, gan pēc tam izmantot kulinārajās nodarbībās.

Tāpat tiek organizēts radošo darbu konkurss, kurā jāiesniedz lieta, kas izgatavota no otrreiz lietojamiem materiāliem - izgatavotajam un iesniegtajam darbam ir jābūt izmantojamam ikdienā un sadzīvē, tāpat tas būt dekoratīvs elements interjeram. Darbus jāiesniedz Nīcas jauniešu centrā līdz šī gada 17. martam. Konkursā var piedalīties bērni un jaunieši komandās ne vairāk kā trīs cilvēku sastāvā, kā arī individuāli. Labākajiem darbiem būs iespējams laimēt balvas no Liepājas Olimpiskā centra, Kino balles un Liepājas ledus halles. Konkursa nolikums būs pieejams pēc domes sēdes 9. martā.

Konkursa noslēdzošais pasākums notiks 20. martā plkst. 16:00 Nīcas jauniešu centrā, kad viesosies uzņēmuma SIA “Liepājas RAS” pārstāvji un notiks izglītojošs seminārs par atkritumu šķirošanu un atkritumu pārstrādi, iesniegto darbu izstāde, iesniegto darbu izvērtējums un kopīgais pateicības kliņģeris.

Visi iepriekš minētie pasākumi tiek organizēti Lielās Talkas konkursa pašvaldībām „Pastāvēs, kas pārvērtīsies” laikā.

Informāciju sagatavoja
Nīcas Jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste
Anete Lankovska

Pievieno komentāru

Nīcas novadā