Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada jaunieši gatavojas “Jauniešu dienai 2016”

Nīcas Jauniešu centrs 30. janvārī aicina vietējos novada jauniešus un jauniešu organizācijas uz Nīcas “Jauniešu dienu 2016”, kas šogad dots nosaukums “Tu to vari – sapņo un dari!”.

Jauniešu diena tiek organizēta jau piekto gadu, pasākums tiek plānots jau no oktobra sākuma, un tā realizācijā iesaistījušies daudzi novada jaunieši, ziņo Nīcas Jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Anete Lankovska.

Šā gada tēma ir “sports”. Dienas programmā paredzēti jauniešu organizāciju priekšnesumi, viktorīna par sportu, atraktīvās stafetes, kopīgais foto, individuālās dārta sacensības, kopīgā soļanka, kā arī vakara noslēgumā būs balle ar grupu “Lustīgais blumīzers”.

Tāpat paredzēti arī dažādi pārsteigumi, bet īpaši pasākuma organizētāji vēlas izcelt “Ghetto Games” dibinātāja Raimonda Elbakjana uzstāšanos. Notiks tikšanās ar dažādiem sporta nozares pārstāvjiem – FK “Liepāja” treneri Mareku Zuntneru, autosportistu Mārtiņu Sesku, basketbola kluba “Liepāja/Triobet” treneri Uvi Helmani, motosportistu Lauri Freibergu, kā arī 40 laimīgajiem jauniešiem būs iespēja piedalīties treniņā ar R. Elbakjanu.

Pagājušā gadā pasākums pulcēja aptuveni 160 jauniešu no Nīcas un citiem novadiem, bet šajā gadā plānots kopā pulcēt vairāk kā 200 jauniešu – tālākie viesi būs no Cesvaines.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā