Nīcas novadā izvērtēs deputāta Kalēja iespējas 5

Nīcas novada domes janvāra pirmajā sēdē visilgākā diskusija izvērtās par deputāta Raivja Kalēja (“Nīcas novada attīstībai”) iesniegumu, kurā viņš lūdz sevi atbrīvot no Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja amata. Taču izrādās, ka to izdarīt, ievērojot likumu “Par pašvaldībām”, nevar. R. Kalējam pastāvīgajās komitejās un sēdēs vai nu jāpiedalās attālināti ar videokonferences starpniecību, vai arī jānoliek deputāta mandāts.

R. Kalējs, kurš sēdē nepiedalījās, uzrakstījis Nīcas novada domei iesniegumu ar lūgumu viņu atbrīvot no komitejas priekšsēdētāja amata uz laiku līdz 2019. gada 31. jūlijam viņa prombūtnes dēļ. Attaisnojums – mācības. Likums paredz, ka neattaisnotu kavējumu dēļ deputāts var neierasties uz trim sēdēm pēc kārtas.

“Kas tad īsti šajā gadījumā būs Raivis Kalējs?” jautāja Turaids Šēfers (“Domas. Daba. Darbs”). Domes priekšsēdētājs Agris Petermanis atbildēja, ka viņš ir deputāts, bet nebūs komitejas loceklis. Vienlaikus izskanēja jautājumi, vai viņš vispār var būt deputāts, ja nav komitejā, jo likums to pieprasa.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 17. janvāra numurā!


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Fui

Visi jūs esat idioti tik svarīgu jautājumu pus dienu lēma.idiotu bars tā itkā nekas svarīgāks ko lemt nebūtu.ts

pirms 2 gadiem, 2019.01.21 10:34

Ai

Nu tad pie viena lemiet arī par kultūras vājprātu-vadītāja,organizatore,Inese.Kur Jums tik daudz naudas???

pirms 2 gadiem, 2019.01.22 11:59

as, dies

Turaids ir deputāts?!?!:DDD Tas labs joks! Izskatās, ka treniņtērpa jakā ieradies uz domes sēdi. Zemāk, laikam, nav kur vairs krist.. Kauns Nīcai!

pirms 2 gadiem, 2019.01.22 21:34

Nīcas novadā