Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada "Galdniekos" iepazīstina cittautiešus ar latviešu kultūras tradīcijām

11.aprīlī rīta pusē Nīcas novada Pērkonē, seno lietu sētā "Galdnieki", viesojās biedrības "Patvērums "Droša māja" projekta "Daudzpusīgi risinājumi sabiedrības izglītošanai un integrācijai 3" dalībnieki. Esmu mentors arī  programmā  "Atvērti pasaulei, atvērti dažādībai ", tādēļ mums bija prieks sagaidīt ciemiņus rādot, stāstot un lepojoties ar saglabāto. Lai pēc iespējas plašāk iepazīstinātu cilvēkus ar latviešu kultūru, mākslu, vēsturi, kā arī sadzīvi un daudz daudz runājot latviski.

"Cerību krāsai" nu jau aprit piektā gadskārta.

Daudz paveikts un padarīts šajās gadskārtās, ieausts viens dzīpars pēc otra. Senajā sētā sagaidīti kāzinieki, te skanējušas bērnu un skolēnu priecīgās balsis, godā celti un sumināti novadnieki un viņu tikumi. Sēta un tās saimnieki jau otro gadu pēc kārtas aicināja  satikt savu meistaru, un šajās tikšanās reizēs sētā uzvirmoja  īsts paaudžu mijas karuselis. Godā turēts un spodrināts biedrības pamatuzdevums - caur savām saknēm uz zvaigznēm, proti, godā turēt dažādu paaudžu ciešo vienotību un saticību, cieņu un godbijību. Cienīt un godāt! /Vircavas k/n režisore  Sarmīte Sustrupe/.
 

Ausma Dzintare
Nīcas novads "Galdnieki"
Biedrības " Cerību krāsa"
valdes priekšsēdētāja

Pievieno komentāru

Nīcas novadā