Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada etnogrāfiskie ansambļi cīnās par dalību festivālā "Baltica" 5

27. novembrī Nīcas novada etnogrāfiskie ansambļi piedalījās skatē Brocēnos, kur izvērtēja folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un citu izpildītāju māksliniecisko un organizatorisko līmeni dalībai festivālā "Baltica", kas notiks nākamgad, informē Ausma Dzintare.

Nīcenieki uzstājas ar programmu "Maizes ceļš", otaņķnieki – ar "Vakarēšana Otaņķē pie Alvīnes Šķiperes", vēsta novada mājaslapa.

Rezultāti būs zināmi, kad vērtēšanas komisija būs noklausījusies visus 150 Latvijas kolektīvus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nīcenieki

sagaidīja skates rezultātus .
Kolektīvs stingri turējās pie skates nolikuma par tēmu un laiku .
Skates žūrija Brocēnos atzina ,ka Nīcas kolektīvs ir audzis , dzirdējām labus vārdus par uzvedumu un skanējumu.
Saņēmām arī pārdomas un ieteikumus , respektējot žūrijas komisijas lēmumu
tomēr esam pārsteigti, jo
diemžēl punktu skaits un kategorija vēsta ko citu.
Bet ārpus tā ,nekas jau noticis, ja klausītājiem mirdz acis koncertos ,tad
rūgtuma kumosu pār plecu un uz priekšu!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.12.08 13:18

nebūtu

godīgi, ja mēs nepateiktu paldies ļoti garšīgas maizes cepējai Dacei Dorondai no Vērgales ,kas vienmēr pratusi izcelties ar augstiem un skaisti izceptiem kukulīšiem!
Mēs nīcenieki sakām lielu paldies arī Grobiņas Jūrpils maizes cepējam Edvīnam Trīnītim par garšīgi izcepto maizīti,paldies Guntai Kārkliņai par dāvināto maizīti ar ko mēs cienājām klausītājus visos maizes ceļa pasākumos!
Mīļš Paldies šajā klusajā ,labestības pilnajā Adventes laikā!

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 21:19

PPaldies,Irma!

Paldies Gitai Vanagai par opīša Pūķa Jēkaba sētuvi,kurai mājvieta Jūrmalciema senlietu krātuve !
Paldies Austrai Kalnai par saglabāto vectēva Pusaudža Jaņa/ bez garumzīmes/ spriguli,kurš saglabājies dzimtas mājā "Bitenieki" !
Paldies Annai Beķerei par ļoti seno,no liepu lūkiem Bieranta Cvībeļa rokām darināto rupja maluma miltu sietu , kas tika atdāvināta " Galdnieku"pūra lādei !
Abra,lize,abrkasis,senie dvieļi -ļoti gardas maizes cepējas Austras un viņas vecāku darba un dzīves mūžā izmantotais un saglabātais "Galdniekos!"!
Kolektīva dalībnieki ar lepnumu apspēlēja senos un saglabātos darba rīkus, tādēļ ar gandarījumu saku visiem un katram atsevišķi -MĪĻŠ PALDIES!!!
Nīcenieku etnogrāfiskā ansambļa dalībniece Ausma

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 10:25

Irma

Bija iespēja noskatīties un baudīt šo skaisto uzvedumu,kurš atsauca atmiņā maizītes grūto ceļu no druvas līdz galdam. Pateicoties ''Galdnieku ''saimniecei Ausmai Dzintarei, kura ir saglabājusi šis senās unikālās senlietas ar kurām tika darināta maizīte padarīja šo uzvedumu divkārt baudamāku,kam pievienojās nostaļģija. Paldies Nīcas etnogrāfijas ansamblim.

pirms 8 gadiem, 2011.11.29 00:20

Nīcas novadā