Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas novada domes deputāti pieņem kompromisa lēmumu 5

Šodien, 12. maijā, kārtējā Nīcas novada domes sēdē pašvaldības deputāti lēma par iespējamo tālāko biogāzes koģenerācijas stacijas būvniecības procesa virzību.

5. maijā notikušajā ārkārtas sēdē vairums deputātu balsojumā atbalstīja koģenerācijas stacijas būvniecības ieceri. Taču SIA “Vegi eco” pārstāvji, kuri ir projekta virzītāji norādīja, ka tādā gadījumā, ja tiks pieprasīts detālplānojums, līdz 7. oktobrim būvniecību pabeigt un sākt ražošanu nevarēs. Šis ir termiņš, līdz kuram uzņēmēji var izmantot piešķirtās kvotas. Ja ražošana netiek uzsākta, kvotas tiek zaudētas, līdz ar to apdraudot arī SIA “Piejūra” turpmāko darbību.

Šodien, 12. maijā, gan uzņēmēji, gan deputāti vēlreiz vētīja argumentus par un pret, līdz nonāca pie kopsaucēja. Kā kompromisa risinājums tika pieņemts lēmums neprasīt detālplānojuma izstrādi, taču piemērot divu stadiju projektēšanu, kas paredz skiču projekta un tehniskā projekta izstrādi.

Par šādu lēmumu balsoja Agris Petermanis, Jānis Otaņķis, Mārtiņš Sīlis, Dainis Skrodis, Jānis Narbuts, Ainārs Teteris, Daina Siksna, Ilgvars Pirtnieks. Pret – Mārtiņš Ābols un Māris Niedols. Atturējās Inguna Lībeka un Jānis Ausējs.

Plašāk lasiet pirmdien, 16. maijā, laikrakstā “Kursas Laiks”.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

smaagris

gods un cieņa Nīcas novada domei un priekšniekam, tikai par attīstību, attīstību - ražošana ir mūsu pozitīvā nākotne Latvijai.

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 15:59

zinm

Visu cieņu Petermanim & co ! Beidzot novads sāks attīstīties !

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 15:57

?

Diez būvnieki "pratās", ka priekšnieks mainīja domas?

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 15:39

he he!

ir un apzinās. bet Tu būtību sajēdz, par ko ir runa?

pirms 9 gadiem, 2011.05.13 01:06

muris

Būvniecība bez detālplānojuma ir būtisks būvniecības procesa likumpārkāpums, bet tāds likumpārkāpums nav argumentējam ar kaut kādām kvotām. Deputātiem vajadzētu apzināties savas rīcības tiesiskumu.

pirms 9 gadiem, 2011.05.12 22:25

Nīcas novadā