Nīcas mūzikas skolu ik gadu izvēlas arvien vairāk audzēkņu 2

Nīcas mūzikas skola, kura nākamgad svinēs jau 30. jubileju, šo gadu laikā spējusi iegūt gan bērnu, gan vecāku cieņu. Aizvien tiek novērtēts skolas pedagogu darbs, un sabiedrībā kopumā nostiprinās izpratne par muzikālās izglītības nozīmību indivīda attīstībā. Arī mūzikas skolas direktore Dina Sleže apstiprina, ka skolā primāri tiek audzināti kultūras jomā izglītoti cilvēki.

“Pats galvenais šogad droši vien ir tas, ka skola gatavojas akreditācijas procesam visās profesionālās ievirzes izglītības programmās,” atklāj Nīcas mūzikas skolas direktore. Lai gan arī liela daļa ikdienas darba tiek veltīta dažādu dokumentu sagatavošanai un sistematizācijai, šajā laikā tam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība.

2018./2019. mācību gadā skološanos Nīcas mūzikas skolā uzsākuši 93 bērni. Direktore neslēpj, ka daži skolēni mācību gada laikā skolas gaitas pametuši. “Tas ir grūti,” par mācību procesu mūzikas skolā saka D. Sleže. Viņa novērojusi, ka mūsdienu bērniem problēmas sagādā grūtību pārvarēšana. Tiklīdz jādara kaut kas vairāk par ierasto – liela daļa met mieru. 

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 28. februāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ex audzēkne

Kā arī pamet to,saskaroties ar situāciju,kurā bērnam jāizlemj kas ir svarīgāk,parastā skola jeb mūzikas skola,jo mūzikas skolai neinteresē tas ,ka bērnam arī paralēli ir skola un raujas uz pusēm starp šīm abām skolām.Ne visi to var!

pirms 2 gadiem, 2019.03.01 22:23

Tuturututuuu

Flautas skolotāja Sigita ir jaukākā skolotāja pasaulē

pirms 2 gadiem, 2019.03.03 19:58

Nīcas novadā