Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas Mūzikas skolas audzēkņiem panākumi konkursos

27. janvārī Em. Melngaiļa Mūzikas vidusskolā norisinājās Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas „Pūšaminstrumentu spēle” audzēkņu valsts konkurss.

No mūsu skolas uz konkursa II kārtu tika izvirzīti trīs flautas spēles audzēkņi – Klāvs Vadonis ( I vecuma grupa), Kristiāna Paula Juhņeviča (II vecuma grupa) un Alīda Emīlija Trumpika (III vecuma grupa).   Ar lieliem panākumiem visi trīs flautas spēles audzēkņi startēja valsts  konkursa II kārtā, kurā piedalījās visas Lejaskurzemes reģiona mūzikas skolas audzēkņi. Klāvs Vadonis ieguva 1. vietu savā vecuma grupā, Kristiāna Paula Juhņeviča  ieguva 3. vietu savā vecuma grupā un abi šie flautas spēles audzēkņi tika izvirzīti uz konkursa III kārtu, kura norisināsies Rīgā februāra vidū, bet Alīdai Emīlijai Trumpikai piešķīra žūrijas atzinību savā vecuma grupā. Visus trīs audzēkņus konkursiem sagatavoja flautas spēles pedagogs Sigita Briljonoka un koncertmeistare Monta Balode.

No 16. līdz 18. janvārim Madonā norisinājās IV Starptautiskais J. Norviļa jauno pianistu konkurss, kurā Nīcas Mūzikas skolu pārstāvēja profesionālās ievirzes izglītības programmas „Klavierspēle” 1. klases audzēkne Jūlija Vadone, iegūstot dalībnieka diplomu. Tā bija lieliska iespēja Jūlijai un viņas skolotājai Selvijai Rabuško piedalīties tik plaša mēroga jauno izpildītāju konkursā, kuru vērtēja pasaulslaveni koncertējoši pianisti no Krievijas, Šveices un Latvijas, gūt pieredzi, klausīties visaugstākās raudzes pasaulslavena pianista K. Lifšica solokoncertu, iegūt jaunus draugus un stiprināt kontaktus starp Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas un Latvijas mūzikas skolām.
Janvāra vidū IV Starptautiskā jauno pianistu konkursa „Spēlējam duetā” Kauņā dalībnieki Krista Otaņķe un Valts Vecbaštiks ar patiesu prieku saņēma sūtījumu no konkursa organizatoriem – sudraba medaļas, sudraba diplomus, piemiņas statuetes un disku ar visu konkursantu uzstāšanos par iegūto II vietu.

Liels, paldies, pedagogiem par ieguldīto darbu, vecākiem par atbalstu un pašvaldībai par atbalstu un iespēju piedalīties šajos konkursos.

Dina Sleže, Mūzikas skolas direktore

Pievieno komentāru

Nīcas novadā