Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas Mūzikas skolas audzēkņi gūst pieredzi un panākumus konkursos

Visa mēneša garumā Nīcas Mūzikas skolā notiek ieskaites un audzēkņu mācību koncerti, kuros audzēkņi rāda savas apgūtās prasmes gan solo instrumenta spēlē, gan kolektīvās muzicēšanas ansambļos, gan mūzikas teorijas priekšmetos. Skolēni piedalās arī konkursos, informē Nīcas Mūzikas skolas direktore Dina Sleže.

11. decembrī skolā notika Profesionālās ievirzes izglītības programmu Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle valsts konkursa I kārta, kurā piedalījās visi šo programmu audzēkņi. Žūrija uz konkursa II kārtu izvirzīja flautas spēles audzēknes Eviju Latvenu 3. kl. un Sintiju Bitenieci 6. kl. (pedagogs Sigita Briljonoka), saksofona spēles audzēkni Emīlu Knubi 4. kl. un sitaminstrumentu spēles audzēkņus Martu Radomišķi 1.kl. un Patriku Jākobsonu 2.kl. (pedagogs Ivars Dejus). Konkursa II kārta norisināsies Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā jau janvārī, bet III kārta Rīgā.

12. decembrī Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā norisinājās I Starptautiskais jauno pianistu konkurss “Piano frekqency”, kuram aktīvi gatavojās arī mūsu skolas audzēkņi. Konkursā startēja 64 jaunie talanti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas 4 vecuma grupās. 2. grupā piedalījās Jūlija Vadone (pedagogs Selvija Rabuško), saņemot pateicību, bet 3. vecuma grupā startēja Elīna Ķuņķe (pedagogs Dina Sleže), iegūstot žūrijas diplomu par ļoti labu sniegumu. Jāpiebilst, ka konkursa dalībnieku sniegums bija ļoti augstā līmenī, ko atzīmēja arī starptautiskā žūrija, sakot, paldies, pedagogiem un vecākiem par veiksmīgu sadarbību, bet dalībniekiem novēlēja neapstāties pie sasniegtā, bet pilnveidot savu talantu, nebaidīties gūt pieredzi arvien jaunos konkursos.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā