Nīcas Mūzikas skolas audzēkņi gūst panākumus konkursā Baltkrievijā 2

Valsts svētku nedēļā Nīcas Mūzikas skola saņēma priecīgu ziņu no Baltkrievijas starptautisko mākslas konkursu organizatoriem.

No 25. līdz 27. oktobrim Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā attālināti norisinājās I Starptautiskais mākslu konkurss “Zvaigžņu piramīda”, kuram uzstāšanos videoformātā ar vairākiem dalībniekiem iesūtīja arī Nīcas Mūzikas skola, informē skolas direktore Dina Sleže.

Viņa norāda, ka skolu konkursā pārstāvēja 6. klavieru klases audzēkne Jūlija Vadone (skolotāja Selvija Ozola), akordeonu duets – 4. akordeona klases audzēknes Monta Amanda Mihailova un Līga Beņuše (skolotāja Kristīne Braže) un flautu trio  - Evija Latvena (5. klase), Evita Cābele (6. klase), Katrīna Filaka (7. klase) (skolotāja Sigita Briljonoka, koncertmeistare Dina Sleže).

"Lepojamies ar audzēkņu un pedagogu sasniegumiem, jo visi dalībnieki saņēma I pakāpes diplomus! Konkurss ir ļoti plaši pārstāvēts no dažādām valstīm, īpaši Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas," stāsta D. Sleže. Viņa priecājas, ka arī šajā sarežģītajā laikā audzēkņiem ir iespēja pilnveidot savas prasmes un sasniegt izvirzītos mērķus, piedaloties konkursos attālināti.

konkursa mājaslapā iespējams noskatīties un vērtēt arī citu dalībnieku sniegumu. Filmēšana mācību procesā ļauj pašiem audzēkņiem daudz labāk fiksēt kļūdas, analizēt tās un kopā ar pedagogu meklēt problēmas risinājumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Helēna

Kādā Baltkrievā?!; Pēc tam visi sēdēs karantīnā?!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.19 17:40

lasīt māki

Helēna rakstu izlasīji - attālināti, tādu panikas cēlājus vajadzētu iemācīt domāt vispirms un tad runāt

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.20 11:01

Nīcas novadā