Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas Kultūras namam uzdāvina galdautu

Nīcas novada rokdarbu pulciņa ''Vēlziedes'' dalībnieces  Nīcas kultūras nama direktorei Agijai Kaunesei nodevušas ar mīlestību kopīgi tamborēto linu galdautu, informē Nīcas novada pašvaldība.
Galdauts tagad rotās kultūras nama saimes galdu.

Galda rota darināšanas process bijis ilgstošs un sarežģīts, vēstīts aprakstā. Katra rokdarbniece darināja kādu galdauta posmu. Darba procesā vairākkārt visas tikās, lai saskaņotu paveikto un stiprinātu posmus kopā. Nācies arī ārdīt un gatavot kādu daļu no jauna, taču nu paveiktais ir tik glīts, ka nevar pamanīt savienojuma vietas.
Pulciņa dalībnieces īpaši pateicīgas ir Annai Cērpai, kas izraudzījās rakstu, visu sarēķināja un notamborēja sarežģītākās vietas.
''Vēlziedēm'' šis ir jau devītais kopdarbs, trīs no tiem ir galdauti, kas dāvināti Senlietu krātuvei un Nīcas vidusskolai, pārējās – mīļas dāvanas draudzenēm, informē pašvaldība.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā