Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas Jauniešu dienā piedalīsies Uģis Kuģis

Nīcas jauniešu diena ir gada gaidītākais pasākums novada jauniešiem un arī viesiem no citiem jauniešu centriem.  Tā notiks 10. februārī, ziņo www.nica.lv. Notiek sagatavošanās darbi, lai diena izdotos. Jaunieši domā, plāno. Kā jau nīceniekiem piestāv – arī jauniešu ambīcijas ir gana lielas.

Kā informē organizatori, šī gada tēma – “Viena diena Parīzē” vai “Nebrauc uz Nicu, brauc uz Nīcu” – mums ļauj fantazēt un sapņot. 7. Jauniešu dienā piedalīsies vairāki Latvijā zināmi lektori. Jaunieši no WILD BANANA TRIP stāstīs par saviem piedzīvojumiem ceļojot, Uģis Kuģis motivēs jauniešus dzīvot labāk. Pārsteigums, kurš ir ar ļoti īpašu faktoru X, šobrīd netiek atklāts, jo tomēr ir un paliek pārsteigums.

Nodarbība ar Uģi Kuģi paredzēta arī jauniešu vecākiem un citiem pieaugušajiem par aktuāliem jautājumiem – sekojiet informācijai!

“Šogad mūsu lielākie atbalstītāji ir Nīcas novada dome, AS “Swedbank”, L SEZ SIA “Dan Store”, VEIKALI “TOP”, “USH LIEPĀJAS DIZAINS”, bet vēl ceram uz atsaucību no citiem uzņēmējiem. Ja ir vēlēšanās atbalstīt jauniešus, lūdzu sazināties ar jaunatnes lietu speciālisti Ritu Dreiži – 28808703, vai Jaunatnes lietu konsultatīvās komitejas priekšsēdētāju Nikolu Paulu Stasi – 27164772," norāda pasākuma organizatori.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā