Nīcas jaunieši palīdz dzīvnieku patversmei 2

16 aktīvākie Nīcas Jauniešu centra jaunieši un bērni apmeklējuši Liepājas kinoloģiskās biedrības “Dzīvnieku aizsardzības grupas” Liepājas dzīvnieku patversmi, informē Jaunatnes centra vadītāja Rita Dreiže.

Šo patversmi Nīcas jaunieši apmeklē un palīdz tai jau vairākus gadus, un ir izveidojusies laba draudzība ar vadītāju Anželu Dolmatovu.

''Dzīvniekiem nogādājām ļoti daudz segu, matraču, avīžu, barību un naudiņu, ko cilvēki vēlējās ziedot patversmei,'' pastāsta R. Dreiže.
''Liels prieks bija redzēt, ka patversmē kopš iepriekšējās apmeklēšanas reizes viss ir kļuvis skaistāks un ērtāks. Par saziedoto naudu tiek remontētas patversmes telpas, šobrīd kaķi dzīvo labiekārtotās telpās, tādas plānotas izveidot arī suņiem.Paldies ikvienam, kurš ziedoja dažādas lietas un barību! Paldies arī Nīcas novada domei par nodrošināto autobusu un jauniešiem – par lielo dzīvesprieku un vēlmi palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams. Šis brauciens rosina mūs domāt par atbildības uzņemšanos,' iespaidos dalās Jauniešu centra vadītāja.

Patversmē šobrīd atrodas 9 suņi un 14 kaķi, katrs no viņiem joprojām gaida savu ĪSTO saimnieku. Ja vēlies sev mājdzīvnieku, ieskaties patversmēs, noteikti kāds no šiem dzīvnieciņiem varētu būt Tavs, Nīcas jauniešu vārdā uzsver R. Dreiže.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Malači bērni!

MALAČI 16 aktīvākie Nīcas Jauniešu centra jaunieši un bērni, ka PALĪDZAT Liepājas kinoloģiskās biedrības “Dzīvnieku aizsardzības grupas” Liepājas dzīvnieku patversmei!

pirms 3 gadiem, 2018.01.12 08:38

Jā labdarībai/Nē bērnu morālai spīdzināšanai

Šeit nav runa par aktīviem un neaktīviem bērniem,un ticiet šie nav visaktīvākie.Arī mans bērns ir aktīvs jauniešu centra apmeklētājs,taču izvēlējās nebraukt tikai tāpēc,ka žēl pamestu dzīvnieciņu,žēl viņus tur atstāt un protams,ka es kā mamma to saprotu.Tāpēc uzskatu,ka bērniem nevajadzētu apmeklēt šāda tipa iestādes-viņiem sirsniņas lūst,un to diemžēl redz tikai vecāki,bet citi redz tikai pašlabumu.Tāpēc lieki būtu teikt cik aktīvi vai cik neaktīvi bērni.Tur vienkārši brauc cilvēki,kuriem ,teiksim tā,ir nedaudz vieglāk visu uztvert.Jāpalīdz ir un to vajag,bet ne jau caur bērniem.Nesaprotu,kur skatās jauniešu centra vadītāja,kurai starp citu pašai ir bērni.Un vai viņai nelūstu sirds,ja kādu dienu pašas bērns atbraucot no tāda pasākuma raudās,jo žēl ka sunītim nav māju,nav kas apmīļo un nav gardumņa ko iedot.Novēlu to viņai izjust.Lai beidz lietot tik daudz alko un smēķēt,tad arī ar skaidru prātu lēmumus vieglāk pieņemt.

pirms 3 gadiem, 2018.04.24 14:55

Nīcā