Nīcas futbola komanda gatava jauniem izaicinājumiem 2

Ir apritējuši 10 gadi, kopš izveidojies Nīcas futbola kolektīvs, kurš ir spējis būt pašpietiekami aktīvs visu šo gadu laikā, lai tieši tā arī sajustos - kolektīvs, kurš sevi apzinās, lai arī personālijas gadiem ritot mainās.

Gājis dažādi - gan uz laukuma, gan ārpus tā. Sākot ar milzīgu gandarījumu, uzvarot Latvijas Tautas Strādājošo Sporta čempionātā 2005.gadā, beidzot ar savstarpējiem strīdiem un prastām, ģimeniskām intrigām. Un tā pamazām paiet desmit gadi, kad ir jāliek lielais vērtējums un jāizvirza jautājums - ko darīt tālāk?

Atbilde atnāca šīs ziemas laikā. Līdz šim Nīcas futbolisti par galvenajām sacensībām vienmēr ir izvirzījuši bijušā Liepājas rajona teritorijā rīkotos vasara minifutbola čempionātus, kur 10 gadu laikā izdevās izcīnīt visvairāk čempiontitulus no visām komandām.

Pieklājīgi, bet laikam ejot, neizbēgami iestājas rutīna un jāmeklē jauni izaicinājumi. Un, lūk, šogad mūsu kolektīvam SFK "Varavīksne" (Latvijas Republikas čempionātā 1. līga) piedāvāja spēlēt Latvijas Republikas čempionāta 2. līgā kā SFK "Varavīksne" bāzes klubam, kur mēs kā komanda "Nīca" dotu spēļu praksi SFK "Varavīksne" kluba spēlētājiem, kuri netiek pie regulāras spēlēšanas 1. līgas sacensībās. Vienošanās paredz, ka individuāli laba snieguma gadījumā pie 1.līgas komandas var tikt pieaicināts jebkurš no Nīcas spēlētajiem. Protams, tēlaini runājot, rati ir tikai nupat iestumti, bet domājam, ka šī sadarbība varētu izvērsties ļoti veiksmīga ilgtermiņā un piedotu zināmu loģikas devu pasākumam, ko sauc par I.Lukoviča futbola nodarbības jaunajiem Nīcas puišiem. Jaunajiem brašuļiem būtu redzams skaidrs ceļš, kā pietuvoties Latvijas augstākajam futbola līmenim, pat ja konkrētā vecumā liekas, ka nebūt nav tas lielākais talants. SFK "Varavīksne" pērnās sezonas laikā apliecināja, ka šos šķietami netalantus (kas nespēj izturēt konkurenci LM sporta skolā) spēj mobilizēt, ļauj tiem uzplaukt un beigās tiek noslēgti līgumi ar tādiem klubiem, kā SK "Liepājas Metalurgs", FK "Banga" (Lietuva).

Latvijas Republikas čempionāts 2.Līgā sākas maija vidū ar spēli izbraukumā pret JFC LM. Vēl turnīra piedalās JFK Saldus, FK Mērsrags, Kuldīga NSS, Grobiņas SC, Priekule/Vaiņode.

Savas mājas spēles aizvadīsim Otaņķu futbola stadionā, jo zālāja kvalitāte tur ir nesalīdzināmi labāka, nekā Nīcas sporta laukumā. Nīcā problēmas sagādā arī laukuma platums. Centīsimies interesentus informēt par mūsu mājas spēļu datumiem un būsim iepriecināti par atbalstu.

Nīcas futbola komanda

Pievieno komentāru

Komentāri 2

skaisti

patīkami, ka Kurzemes sačos spēlē 3 rajona komandas :)

pirms 9 gadiem, 2012.04.11 15:49

Nīcas novadā