Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas evaņģēliski luteriskajā baznīcā turpmāk skanēs īstas ērģeles

27.oktobrī pulksten 14 Nīcas evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks ērģeļu iesvētīšanas dievkalpojums. To vadīs bīskaps Hanss Martins Jensons, prāvests Ainars Jaunskalže un mācītājs Arvīds Bobinskis. 

Elektriskās ērģeles, kas baznīcā tika izmantotas agrāk, ir savu laiku nokalpojušas, bet digitālās ērģeles nespēj pietiekoši apskaņot lielo baznīcas telpu, vēstīts Nīcas novada mājaslapā.

Veiksmīgu sarunu rezultātā Nīcā ir nonākušas un drīz tiks uzstādītas meistara Kobes gatavotas ērģeles, kas agrāk kalpojušas Mūzikas akadēmijā un Mūzikas skolā Rīgā, uz tām spēlējuši labi pazīstami ērģelnieki. 

Ērģeles Nīcā uzstādīja Latvijā labi zināmais Ugāles mācītājs un ērģeļu būvētājs Jānis Kalniņš. Tagad mūzikas skaņas vareni izskanēs Nīcas baznīcā.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā