Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Nīcas cerība” – Raivis Kalējs 1

Šogad par balvas “Nīcas cerība” ieguvēju, vidusskolu beidzot, kļuvis Raivis Kalējs. Izlaiduma dienā viņš saņēma 100 latu.

Jau astoto gadu Nīcas vidusskolas izlaidumā 12. klašu absolventiem tiek pasniegtas pagasta padomes balvas “Nīcas cerība” un atzinības “Par ieguldīto darbu kādā no skolas darbības jomām”. To mērķis ir veicināt dzimtā pagasta piederības apziņu, sekmēt skolēnu mācību, interešu izglītības un sabiedriskā darba aktivizēšanu.

Šogad balvu “Nīcas cerība” 100 latu apmērā par ļoti labām un teicamām sekmēm, sekmīgu piedalīšanos Liepājas rajona olimpiādēs, aktīvu sabiedrisko darbību, skolas un pagasta goda aizstāvēšanu un sasniegumiem sportā, par ieguldījumu Skolēnu valdes darbā, par atbildīgu Skolēnu valdes prezidenta pienākumu veikšanu pagasta padomes priekšsēdētājs Agris Petermanis vidusskolas izlaidumā 21. jūnijā pasniedza Raivim Kalējam.

Savukārt atzinības 30 latu apmērā “Par ieguldīto darbu kādā no skolas darbības jomām” pasniegtas: Elvim Šķilvaltam – par ļoti labām un teicamām sekmēm, aktīvu sabiedrisko darbību, ieguldījumu Skolēnu valdes darbā, skolas goda aizstāvēšanu un sasniegumiem sportā; Zanei Uldriķei – par labām sekmēm, aktīvu sabiedrisko darbību, ieguldījumu Skolēnu valdes darbā, piedalīšanos skolas mākslinieciskajā pašdarbībā, skolas goda aizstāvēšanu un sasniegumiem sportā; Endijai Nollei – par aktīvu sabiedrisko darbību, ieguldīto darbu Liepājas rajona vidusskolēnu Domes un Skolēnu valdes darbā, piedalīšanos skolas mākslinieciskajā pašdarbībā. Viņus aicināja parakstīties Nīcas pagasta Goda grāmatā, kura ik gadu tiek papildināta ar mērķtiecīgo jauniešu fotogrāfijām.

Iepriekšējos gados balvu “Nīcas cerība” ir saņēmuši: Meldra Kivlena, Daiga Laukgale, Andra Šķila, Inga Rumkovska, Toms Malkevičs, Uģis Volkovs, Liene Ausēja.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nīcas novadā