Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā veidos Sadzīves pakalpojumu punktu

Ambulances telpās, kur savulaik piedāvātas ūdens procedūras, plānots Sociālo pakalpojumu punkts, tam tiks veidota atsevišķa ieeja no pagalma puses, informē Nīcas novada domes priekšsēdētājs Agris Petermanis.

"Varēs izmazgāt veļu, paši ieiet dušā. Kamēr gaidīs, būs telpa, kur pakavēties, ar TV un radio," skaidro A. Petermanis.

Veikaliņš blakus palikšot, centram tiks kaltas jaunas durvis.

Punkta izveidi nodrošinās finansējums, kas saņemts biedrības "Liepājas rajona partnerība" izsludinātajā konkursā Lauku attīstības programmas 2007. – 2013. gadam pasākumā "Vietējās attīstības stratēģijas". No LEADER līdzekļiem, kas paredzēti "Sociālo un sadzīves pakalpojumu pieejamības attīstībai un esošo uzlabošanai", tiks īstenots projekts "Sadzīves pakalpojumu punkta izveide sociālā riska grupu vajadzībām Nīcas novadā" par kopējo izmaksu summu 13 733 lati. Projekta vadītāja ir novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Liene Otaņķe.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā