Nīcā Sociālā dienesta sadzīves pakalpojumu punkts pieprasīts

Šovasar atklāts Nīcas novada domes Sociālā dienesta sadzīves pakalpojumu punkts. Iedzīvotāji arvien labprātāk izmanto tā sniegtās priekšrocības.

Sadzīves pakalpojumu punktā izbūvēta telpa veļas mazgāšanai, kā arī dušas un tualete. Telpas ērti pieejamas arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Veļu iespējams izmazgāt profesionālā automātiskajā mazgāšanas aparātā. Turpat pēc mazgāšanas veļu var arī izžāvēt un izgludināt. Centra apmeklētājiem palīdz darbiniece Iveta Drāzniece. Viņa pastāsta, ka veļasmašīnā iespējams izmazgāt pat astoņus kilogramus veļas. Var lietot gan pašu līdzpaņemtos pulverus un mīkstinātājus, gan izmantot centra piedāvāto mazgāšanas līdzekli. Veļas mazgāšana maksā, sākot no 50 santīmiem par vienu reizi.

Apmeklētājiem nav obligāti jāizmanto visas trīs ierīces – var lietot arī atsevišķi tikai žāvētāju vai gludināmo rīku. Pēdējais esot īpaši ērts izstrādājumiem no lina – citādi tos grūti pienācīgi izgludināt, novērojusi I. Drāzniece.

Sadzīves pakalpojumu punkts ierīkots Nīcas centrā – ambulances ēkā. Iedzīvotāji vērtē, ka tas ir ērti un parocīgi. Sociālā dienesta darbinieki novērojuši, ka arvien vairāk vietējo sāk izmantot šo pakalpojumu. I. Drāzniece atgādina, ka tas pieejams ne tikai trūcīgajām personām – to var izmantot ikviens novada iedzīvotājs.

Augustā sadzīves pakalpojumu punkta darbalaiks nedaudz mainījies – tas pirmdienās un piektdienās pieejams arī vakara stundās, jo strādā no pulksten 12 līdz 20. Savukārt trešdienās darbalaiks ir no pulksten 8 līdz 18. Otrdienās un ceturtdienās pakalpojumus var izmantot, iepriekš sazinoties ar Sociālā dienesta darbiniekiem.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā