Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīca sagaida ciemiņus 5

Nīca sagaidīja viesus ar abu Nīcas un Otaņķu etnogrāfisko ansambļu  izdziedātām dziesmām, ar smaidiem un laba vēlējumiem.


Tas mirklis stundas garumā bija jāaizpilda, sevi  atrādot, ka esam mutīgas, krāšņas un atraktīvas viesu sagaidītājas. Abu kolektīvu vadītāju – Mirdzas Pabērzas un Zentas Bēttiņas – vadībā  šo pienākumu veica ar lepnumu un prieku.

Visjaukākais mirklis, manuprāt, bija sagaidot mums visiem pazīstamo un iemīļoto  dziedātāju Normundu Rutuli. Kopā ar dziedātāju skanēja: “Apkārt Nīcu, garām Nīcu, kam nav kalti kumelīni.” Ar etnogrāfisko kolektīvu  krāšņumu svētki Nīcas kultūras namā varēja sākties.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

nīcenieces

bija baigi feinās.
Mirdza un Velta ,vietējās , īstenās,nepārspējamās!

pirms 9 gadiem, 2009.11.23 18:15

Nīcas

kultūras nama durvis bija plaši atvērtas katram ,kas Latvijas dzimšanas dienas svinību priekšvakarā atsaucās uz aicinājumu- būt kopā.
Kopā sanāca Nīcas novada ļaudis-Otaņķi,Kalnišķi,Jūrmalciems ,Bernāti,Pērkone,nē nē ne jau visus uzskaitīt!
Visi bija mīļi gaidīti .
Gribu uzteikt Nīcas kultūras nama vadītāju Diānu Ansuli.
Jūs bijāt laba vakara saimniece! Grezna! Sirsnīga!!Jūs bijāt sava uzdevuma augstumos!
Jūs kopā ar krāšņajiem folkloras ansambļu dalībniekiem sagaidījāt visus viesus.
Savulaik maestro Imants Kalniņš koncertējot pa Latviju uzteica tos namu vadītājus ,kas prata ar savu šarmu ,ar smaidu radīt labu,mājīgu atmosfēru.Jums tas izdevās .
Lai Jums veicas!
Paldies visiem ,kas radīja šo jauko Latvijas dzimšans dienas priekšsvētku gaisotni!

pirms 9 gadiem, 2009.11.19 23:05

Hmm

Tikai rakstā nav minēts - kas, kur un kad tika svinēts.

pirms 9 gadiem, 2009.11.19 16:58

Nīcas novadā