Nīcā pulcējas Kurzemes jaunieši

Sestdien, 26.janvārī, Nīcā notika "Jauniešu diena 2013". Tajā piedalījās vairāk nekā 100 jaunieši ne tikai no Nīcas novada, bet arī no Liepājas, Brocēniem, Talsiem, Purmsātiem un citām Kurzemes vietām.

Pasākuma ievaddaļā notika jauniešu organizāciju veiksmes stāstu prezentācijas, gan Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, Vaiņodes jauniešu biedrība 4U, JCI Latvija no Liepājas un IDEA HOUSE no Aizputes iepazīstināja ar savu pozitīvo pieredzi darbā ar jauniešiem, brīvprātīgajiem, realizētajiem projektiem un citām aktivitātēm.

Ar īpašu atraktivitāti izcēlās biedrības 4U meitenes, kas uzmundrināja, jau pagurt sākušos, skatītājus. Visu dalībnieku uzmanību sev pievērsa Liepājas Jauno Vanagu brīvprātīgais no Vācijas Kristians, kurš iepazīstināja ar savu brīvprātīgā darba pieredzi.

Turpinājumā sekoja lekcijas par uzņēmējdarbību un pozitīvo domāšanu. Savukārt pēc kafijas pauzes dalībnieki sadalījās 4 darba grupās un devās uz sevis izvēlēto nodarbību. Šajās darba grupās jaunieši guva iespēju parunāt par karjeras, sporta un uzņēmējdarbības jautājumiem un praktiski padarboties lielformāta gleznu veidošanā.

Pēc labi pavadītā laika nodarbībās, sekoja pārsteiguma šovs, kurā netrūka ne lielisku deju, ne jautru pārpratumu, ne maza pārbīļa. Atraktīvie dejotāji un dejotājas patika visiem, par ko liecināja arī dienas izvērtējums, kad katram apmeklētājam vajadzēja nobalsot par to pasākuma daļu, kas vislabāk patikusi.

Vakara izklaidējošo daļu ievadīja Nīcas vokāli instrumentālais ansamblis Andra Ločmeļa vadībā, kas tika uzņemts ar ovācijām un sajūsmu. Apmeklētājiem viņu sniegums tik ļoti patika, ka tika pieprasīts papildinājums. Koncertam sekoja jestra ballīte hipiju stilā. Dreskoda ievērotājus varēja manīt jau laiciņu pirms diskotēkas - gan rūtaini krekli, gan pamanāmas parūkas un lentes matos.

Periodiski, gan rīta pusē, gan vakarā, darbojās fotostūrītis, kurā visi, kam bija vēlme, varēja nofotografēties, izmantojot dažādus aksesuārus. Īpaši pieprasīts fotostūrītis bija vakarā, kad hipiji, tas ir dalībnieki, vēlējās iegūt savā īpašumā fotogrāfijas ar saviem jau esošajiem un jaunajiem draugiem.

Nīcas Jauniešu centra vadītājas saka milzīgu paldies visiem aktīvajiem jauniešiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā. Tāpat pateicība visiem pārsteiguma šova dalībniekiem! Kā arī paldies visiem, kas ieradās un piedalījās Jauniešu dienā 2013. Uz tikšanos nākamgad!

Vairāk foto Nīcas novada mājaslapā.

Agnese Jansone, Jauniešu centra metodiķe

Pievieno komentāru

Nīcā