Nīcā notiks Jauniešu diena 3

Janvāra pēdējā sestdienā, 28. janvārī, Nīcas novada jaunieši, kā arī ciemiņi no citām tuvākām un tālākām vietām aicināti ierasties Nīcā, kur notiks novada Jauniešu diena.

Pagājušā gada septembrī Nīcas novada domes deputāti apstiprināja jaunatnes lietu komisiju, kuras mērķis ir pilnveidot un ar jaunām idejām attīstīt jaunatnes politiku novadā. Tā darbojas kā tilts starp jauniešiem un deputātiem.

Komisija jau tikusies trīs reizes un ir jaušami pirmie rezultāti. Šobrīd aktuālākais priekšlikums ir Jauniešu dienas organizēšana novadā. Gada nogalē tika izveidota darba grupa, kura ar "ideju vētras" palīdzību iezīmēja dienas aprises.

Pasākumi novada jauniešiem notiek visa gada garumā, katrs piedalās aktivitātēs atbilstoši savām interesēm, taču Jauniešu diena ir lielā iespēja sabiedrības aktīvākajai daļai ar plašu interešu loku pulcēties vienuviet, lai piedalītos, paustu savu viedokli, veidotu savu nākotni pašvaldībā un noslēgumā arī kopīgi atpūstos.

Jauniešu diena notiks Nīcas Kultūras namā, un tās organizēšanā piedalās gan jaunieši, gan novada domes darbinieki. Šī sadarbība vajadzīga, lai jauniešiem būtu iespēja apgūt novada līmeņa pasākumu organizēšanas iemaņas un, protams, pieredzi.

Dienas plāna pirmajā daļā no pulksten 10 paredzētas citu pašvaldību Jauniešu centru pozitīvās pieredzes prezentācijas, kam sekos darbs grupās, ar mērķi uzzināt novada jauniešu vēlmes, kā veicināt viņu līdzdalību novada dzīvē.

Pulksten 14.30 uzstāsies Jauniešu dienas īpašie viesi, šova "Latvijas Zelta talanti 2010" uzvarētāji – ielu vingrotāji. Pēc sportiskām aktivitātēm un pozitīvo emociju uzkrāšanas, tiks dots starts Liepājas jaunatnes organizāciju radošajām darbnīcām.

Vakara atpūtas daļā koncertu sniegs grupa "Deimoss", kuru iesildīs Nīcas vidusskolas audzēkņu veidotā mūzikas apvienība. Pēc koncerta diskotēka ar DJ Arti Kombu.

Visas 28. janvāra aktivitātes būs bez maksas.
 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Grīnbegs

Juri tavs komentārs vienkārši iespārda :D :D

pirms 9 gadiem, 2012.01.17 19:15

Galvenais, ka jaunieši dara kaut ko jēdzīgu arī.

pirms 9 gadiem, 2012.01.17 16:44

Nīcas novadā