Nīcā labdarības ideja sniedz gandarījumu

17. decembra pievakarē Nīcas kultūras namā uz Ziemassvētku tirdziņu un Nīcas vidusskolas skolēnu valdes un skolas vokāli instrumentālā ansambļa „The Spirit” kopdarbu – uzvedumu „Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” - aicināti bija skolas biedri, skolotāji, vecāki un vecvecāki, kā arī Nīcas novada ļaudis, lai izbaudītu pasakas varoņu atdzīvošanos  un mīlestības uzvaru pār ļaunumu.

Pirms uzveduma visiem bija iespēja baudīt  kafiju un nogaršot dažādus našķus, ko gatavoja gan skolēnu valdes dalībnieki, gan, piepalīdzot vecākiem, piedāvāja citi skolēni.

Skolēnu iecere šo pasākumu veidot kā labdarības akciju realizēta. Pasākuma laikā tika dota iespēja ikvienam ziedot līdzekļus  
Nīcas novada vecākajiem cilvēkiem, Latvijas slimajiem bērniem akcijā „Eņģeļi pār Latviju” vai Zolitūdes traģēdijā cietušajām ģimenēm. Rezultātā Nīcas novada vecākajiem cilvēkiem saziedoti 88 lati, Latvijas slimajiem bērniem akcijā „Eņģeļi pār Latviju” – 72,72 lati un  Zolitūdes traģēdijā cietušajām ģimenēm – 33,58 lati.
   
Skolēni ir gandarīti par paveikto un saka lielu paldies visiem palīgiem – vecākiem un skolotājiem, kas bija liels atbalsts šī projekta realizēšanā.

Iveta Rone, Nīcas vidusskolas direktores vietniece
  

Pievieno komentāru

Nīcā