Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā dosies veselības pārgājienā ar uzdevumiem

13. jūnijā pulksten 18 Nīcā notiks pasākums dabā – pārgājiens ar uzdevumiem, informē pašvaldība.

Starts būs pie Nīcas tūrisma informācijas centra, bet finišs “Upeskrastos”, pie Bārtas upes tilta. Pieteikties pasākumam var pie Nīcas ambulances vadītājas Inatas Štāles. Sīkāka informācija pa tālruni 29415662.

Tas būs pasākums visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai​, teiks aprakstā. Pasākums notiek sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru.

Tas ir viens Eiropas Savienības fonda projekta "Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei 14 pašvaldībās" pasākumiem.

Pasākuma dalībnieki veidos komandas no 3 dažādu paaudžu dalībniekiem un veiks pārgājienu, iegūstot zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīstot novada materiālo un nemateriālo kultūras mantojumu. Maršruts būs aptuveni 4 km garš, tā laikā komandas 4 kontrolpunktos izpildīs dažādus uzdevumus, norāda rīkotāji.

Maršruta laikā komandas arī meklēs atslēgas vārdus, lai radītu jaunu leģendu par savu novadu. Maršruta noslēgumā dalībnieki gatavos novadam raksturīgu ēdienu, kā arī dalīsies iespaidos par pasākumu un vērtēs radītās leģendas. Kopējais paredzamais pasākuma ilgums plānots 3,5 stundas.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā